Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 113 m² |
| Perceel | 194 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Chantal Lefeber Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Lisse met 79–146 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 68e percentiel (+3.3% t.o.v. mediaan van € 4.712/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Nieuwstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Nieuwstraat 14 | 108 | B | € 450.000 | € 4.167 |
Buurt in cijfers — Lisse
| Inwoners | 1.865 |
|---|---|
| Dichtheid | 8625 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 382.000 deze listing +44% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 32% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05530104
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Lisbloem — 0.38 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | SKOL Kinderopvang — 0.81 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.32 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Derks — 0.18 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Fluisterboten — 1.17 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | I Love Sushi — 0.32 km · 22 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 118.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 113 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.260 per jaar (~€ 188/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.814 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1921 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~678 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 452 per jaar en 452 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Lisse
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uitermeer 31 Vogelbuurt | 122 | C | € 525.000 |
+€ 10.980
1 stap(pen)
|
€ 535.980 | € -14.020 | |
| van Heemskerkplein 21 Zeeheldenbuurt | 112 | C | € 525.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 535.080 | € -14.920 | |
| Barentszstraat 44 Zeeheldenbuurt | 116 | C | € 575.000 |
+€ 5.220
1 stap(pen)
|
€ 580.220 | +€ 30.220 | |
| Mesdagstraat 1 Schildersbuurt | 140 | A | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | +€ 35.000 | |
| van Ostadestraat 8 Schildersbuurt | 138 | C | € 595.000 |
+€ 12.420
1 stap(pen)
|
€ 607.420 | +€ 57.420 | |
| Westerdreef 34 Berkhout | 104 | B | € 490.000 | +€ 0 | € 490.000 | € -60.000 | |
| Lijsterlaan 26 3e Poellaan | 124 | C | € 475.000 |
+€ 11.160
1 stap(pen)
|
€ 486.160 | € -63.840 | |
| Meidoornplantsoen 33 Berkhout | 92 | C | € 475.000 |
+€ 8.280
1 stap(pen)
|
€ 483.280 | € -66.720 | |
| Punterhof 14 Lisse Rond | 99 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | € -81.000 | |
| Trompstraat 7 Zeeheldenbuurt | 137 | A+ | € 649.000 | +€ 0 | € 649.000 | +€ 99.000 | |
| Nieuwstraat 14 Oranjebuurt | 108 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -100.000 | |
| Willemskade 20 Oranjebuurt | 84 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -100.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Westerdreef 34 Berkhout | 104 | 5 | B | € 490.000 | € 4.712 |
| van Heemskerkplein 21 Zeeheldenbuurt | 112 | 4 | C | € 525.000 | € 4.688 |
| Barentszstraat 44 Zeeheldenbuurt | 116 | 4 | C | € 575.000 | € 4.957 |
| Lijsterlaan 26 3e Poellaan | 124 | 5 | C | € 475.000 | € 3.831 |
| Uitermeer 31 Vogelbuurt | 122 | 4 | C | € 525.000 | € 4.303 |
| Nieuwstraat 14 Oranjebuurt | 108 | 4 | B | € 450.000 | € 4.167 |
| Punterhof 14 Lisse Rond | 99 | 5 | A | € 469.000 | € 4.737 |
| Ravelstraat 48 Componistenbuurt | 126 | 6 | unknown | € 580.000 | € 4.603 |
| Meidoornplantsoen 33 Berkhout | 92 | 4 | C | € 475.000 | € 5.163 |
| van Ostadestraat 8 Schildersbuurt | 138 | 5 | C | € 595.000 | € 4.312 |
| Wilhelminastraat 12 Oranjebuurt | 96 | 4 | D | € 400.000 | € 4.167 |
| Trompstraat 7 Zeeheldenbuurt | 137 | 5 | A+ | € 649.000 | € 4.737 |