databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Oranjekade 23

2011VC Haarlem · Vijfhoek · wijk Oude Stad · Haarlem

€ 1.950.000
€ 6.964 / m²
280 9kamers C
Foto 1 van Oranjekade 23 Foto 2 van Oranjekade 23 Foto 3 van Oranjekade 23 Foto 4 van Oranjekade 23 Foto 5 van Oranjekade 23 Foto 6 van Oranjekade 23 Foto 7 van Oranjekade 23 Foto 8 van Oranjekade 23 Foto 9 van Oranjekade 23 Foto 10 van Oranjekade 23 Foto 11 van Oranjekade 23 Foto 12 van Oranjekade 23

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.280 m²
Perceel240 m²
Kamers9 (7 slaap)

Inwoners3.390
Dichtheid14043 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.6
Gemiddelde WOZ (buurt) € 542.000 deze listing +260% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt49%
Afstand basisschool0.9 km
Afstand supermarkt0.3 km
Afstand huisarts0.3 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03920105 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Peppelaar — 0.33 km · 26 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Eden — 0.53 km · 4 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Jumbo — 0.28 km · 17 totaal binnen zoekradius
Apotheek Centraal Apotheek — 0.42 km · 5 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Naarden — 0.14 km · 19 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Spaarne Gasthuis Zuid — 2.08 km · 2 totaal binnen zoekradius
OV-station Haarlem, Station — 1.12 km · 7 totaal binnen zoekradius
Restaurant Pumpkin — 0.03 km · 131 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 9.310 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 423.913 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 280 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 7.000 per jaar (~€ 583/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 9.893 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~6160 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2520 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 2.520 per jaar en 2520 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label C te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (2)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Heussensstraat 40 Schoterveenpolder 220 8 C € 1.450.000 € 6.591
Schermerstraat 25 Hasselaersbuurt 202 9 C € 1.350.000 € 6.683