Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 149 m² |
| Perceel | 362 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Gjaltema Verzekeringen Hypotheken en Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Dalfsen met 104–193 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 63e percentiel (+1.8% t.o.v. mediaan van € 3.624/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dalfsen
| Inwoners | 2.020 |
|---|---|
| Dichtheid | 4074 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 478.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 1.9 km |
| Afstand huisarts | 1.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01480105
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Polhaar — 0.59 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 1.23 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Dalfsen — 2.05 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 149 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.384 per jaar (~€ 199/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.825 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1937 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~596 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Dalfsen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haven 3 Lemelerveld kern oost | 152 | B | € 559.000 |
+€ 16.720
1 stap(pen)
|
€ 575.720 | +€ 25.720 | |
| Richtershof 7 Polhaar | 170 | D | € 549.500 |
+€ 45.900
3 stap(pen)
|
€ 595.400 | +€ 45.400 | |
| Ruitenborghstraat 24 Dalfsen Centrum | 127 | C | € 589.000 |
+€ 25.400
2 stap(pen)
|
€ 614.400 | +€ 64.400 | |
| Oosteinde 65 Verspreide huizen Oosteinde | 173 | C | € 585.000 |
+€ 34.600
2 stap(pen)
|
€ 619.600 | +€ 69.600 | |
| Kerkstraat 30 Lemelerveld kern oost | 118 | D | € 590.000 |
+€ 31.860
3 stap(pen)
|
€ 621.860 | +€ 71.860 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Haven 3 Lemelerveld kern oost | 152 | 5 | B | € 559.000 | € 3.678 |
| Ruitenborghstraat 24 Dalfsen Centrum | 127 | 5 | C | € 589.000 | € 4.638 |
| Richtershof 7 Polhaar | 170 | 6 | D | € 549.500 | € 3.232 |
| P.Buismanstraat 55 Lemelerveld kern oost | 128 | 5 | B | € 425.000 | € 3.320 |
| Oosteinde 65 Verspreide huizen Oosteinde | 173 | 6 | C | € 585.000 | € 3.382 |
| Kerkstraat 30 Lemelerveld kern oost | 118 | 6 | D | € 590.000 | € 5.000 |
| Pastoriestraat 25 Pleijendal | 121 | 6 | C | € 410.000 | € 3.388 |
| Praamstraat 17 Lemelerveld kern west | 119 | 5 | A | € 389.000 | € 3.269 |