Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 81 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | DIVA Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 144 apartments in Den Haag met 56–105 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 3e percentiel (-23.9% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 17.025 |
|---|---|
| Dichtheid | 13205 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 282.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183284
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Christelijke Basisschool Leyenburg — 0.37 km · 27 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindercentrum Milan DAK — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.14 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Leyenburg — 0.25 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Zuiderpark Huisartsen — 0.85 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HagaZiekenhuis locatie Leyweg — 0.77 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Wing Wah — 0.39 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.385 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 63.043 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 81 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.592 per jaar (~€ 216/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.601 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2268 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~972 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.296 per jaar en 1215 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Escamplaan 199 Leyenburg | 79 | B | € 290.000 | +€ 0 | € 290.000 | € 0 | |
| Roggekamp 297 Kampen | 77 | D | € 289.000 | +€ 0 | € 289.000 | € -1.000 | |
| Melis Stokezijde 129 Zijden, Steden en Zichten | 81 | B | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | +€ 10.000 | |
| Meppelweg 611 Morgenstond-West | 84 | C | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | +€ 10.000 | |
| Majubastraat 41 Transvaalkwartier-Zuid | 74 | E | € 275.000 |
+€ 4.440
1 stap(pen)
|
€ 279.440 | € -10.560 | |
| Den Helderstraat 92 Leyenburg | 72 | D | € 279.000 | +€ 0 | € 279.000 | € -11.000 | |
| Harderwijkstraat 124 Oostbroek-Zuid | 75 | C | € 305.000 | +€ 0 | € 305.000 | +€ 15.000 | |
| Schimmelweg 108 Laakkwartier-West | 74 | A | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -15.000 | |
| Driebergenstraat 162 Leyenburg | 72 | F | € 300.000 |
+€ 7.200
2 stap(pen)
|
€ 307.200 | +€ 17.200 | |
| Oudemansstraat 513 Laakkwartier-Oost | 86 | F | € 300.000 |
+€ 8.600
2 stap(pen)
|
€ 308.600 | +€ 18.600 | |
| Schoutendreef 357 Dreven en Gaarden | 76 | E | € 310.000 |
+€ 4.560
1 stap(pen)
|
€ 314.560 | +€ 24.560 | |
| Nunspeetlaan 193 Oostbroek-Zuid | 74 | C | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Escamplaan 199 Leyenburg | 79 | 4 | B | € 290.000 | € 3.671 |
| Veenendaalkade 201 Leyenburg | 80 | 4 | D | € 325.000 | € 4.062 |
| Oudemansstraat 513 Laakkwartier-Oost | 86 | 4 | F | € 300.000 | € 3.488 |
| Lunterenstraat 251 Oostbroek-Noord | 83 | 4 | C | € 325.000 | € 3.916 |
| Kamperfoeliestraat 139 Heesterbuurt | 81 | 4 | F | € 335.000 | € 4.136 |
| Harderwijkstraat 124 Oostbroek-Zuid | 75 | 4 | C | € 305.000 | € 4.067 |
| Schimmelweg 108 Laakkwartier-West | 74 | 4 | A | € 275.000 | € 3.716 |
| Majubastraat 41 Transvaalkwartier-Zuid | 74 | 4 | E | € 275.000 | € 3.716 |
| Breukelensestraat 38 Rustenburg | 75 | 4 | E | € 325.000 | € 4.333 |
| Vreeswijkstraat 98 Morgenstond-Oost | 76 | 4 | G | € 247.500 | € 3.257 |
| Nunspeetlaan 193 Oostbroek-Zuid | 74 | 4 | C | € 315.000 | € 4.257 |
| Melis Stokezijde 129 Zijden, Steden en Zichten | 81 | 3 | B | € 300.000 | € 3.704 |