apartment · resale
Herman Costerstraat 49
3072PE Rotterdam · Afrikaanderwijk · wijk Feijenoord · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 127 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ooms Makelaars Rotterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 108 apartments in Rotterdam met 88–165 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 6e percentiel (-31.5% t.o.v. mediaan van € 4.598/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 8.640 |
|---|---|
| Dichtheid | 13931 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 299.000 deze listing +34% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 84% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991086
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Da Costa School — 0.35 km · 33 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | BSO Prinsjes en Prinsesjes — 0.36 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Mukto Bazar - Asian and Caribbean Supermarket — 0.24 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.26 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Afrikaanderwijk — 0.34 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Gezichtskliniek — 1.67 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rijnhaven — 0.35 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lawanta — 0.08 km · 38 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 127 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.032 per jaar (~€ 169/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.079 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1651 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~508 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen | 118 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -5.000 | |
| Hoge Weije 62 Hoogvliet Zuid | 110 | B | € 394.500 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 406.600 | +€ 6.600 | |
| Huydecoperstraat 23 Dorp | 111 | D | € 350.000 |
+€ 29.970
3 stap(pen)
|
€ 379.970 | € -20.030 | |
| Korfoepad 9 Nesselande | 92 | A | € 459.000 | +€ 0 | € 459.000 | +€ 59.000 | |
| Lange Hilleweg 214 Bloemhof | 114 | B | € 325.000 |
+€ 12.540
1 stap(pen)
|
€ 337.540 | € -62.460 | |
| Schieweg 184 Bergpolder | 101 | D | € 450.000 |
+€ 27.270
3 stap(pen)
|
€ 477.270 | +€ 77.270 | |
| Adrien Mildersstraat 78 Nieuwe Westen | 102 | D | € 450.000 |
+€ 27.540
3 stap(pen)
|
€ 477.540 | +€ 77.540 | |
| Prins Mauritssingel 37 Overschie | 127 | D | € 445.000 |
+€ 34.290
3 stap(pen)
|
€ 479.290 | +€ 79.290 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Prins Mauritssingel 37 Overschie | 127 | 7 | D | € 445.000 | € 3.504 |
| Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen | 118 | 5 | A | € 395.000 | € 3.347 |
| Hoge Weije 62 Hoogvliet Zuid | 110 | 6 | B | € 394.500 | € 3.586 |
| Italiaansestraat 41 Oud Mathenesse | 134 | 5 | A | € 495.000 | € 3.694 |
| Lange Hilleweg 214 Bloemhof | 114 | 5 | B | € 325.000 | € 2.851 |
| Huydecoperstraat 23 Dorp | 111 | 5 | D | € 350.000 | € 3.153 |
| Rösener Manzstraat 11 Tussendijken | 132 | 5 | A | € 525.000 | € 3.977 |
| Samuel Mullerstraat 29 Nieuwe Westen | 114 | 5 | C | € 500.000 | € 4.386 |
| Van Cittersstraat 36 Nieuwe Westen | 130 | 5 | D | € 535.000 | € 4.115 |
| Adrien Mildersstraat 78 Nieuwe Westen | 102 | 6 | D | € 450.000 | € 4.412 |
| Schieweg 184 Bergpolder | 101 | 5 | D | € 450.000 | € 4.455 |
| Sint-Jacobstraat 223 Stadsdriehoek | 104 | 5 | C | € 495.000 | € 4.760 |