Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 159 m² |
| Perceel | 140 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Drieman Garantiemakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Leiderdorp
| Inwoners | 2.405 |
|---|---|
| Dichtheid | 5895 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 537.000 deze listing +38% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 24% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05470203
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Visser 't Hooft Lyceum — 0.44 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Smallsteps — 0.16 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.13 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | (naamloos) — 0.92 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk van Haasteren & Stoetman — 0.94 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Alrijne Ziekenhuis Leiderdorp — 1.67 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.77 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | La Madonna — 0.97 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.528 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 156.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 159 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.226 per jaar (~€ 186/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.714 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1749 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~477 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Leiderdorp
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hoofdstraat 55 Kerkwijk | 144 | C | € 675.000 |
+€ 40.320
3 stap(pen)
|
€ 715.320 | € -23.680 | |
| Buitenhoflaan 19 Buitenhof-Midden-West | 160 | C | € 769.000 |
+€ 44.800
3 stap(pen)
|
€ 813.800 | +€ 74.800 | |
| Schapenweide 9 Buitenhof-Midden-West | 123 | B | € 575.000 |
+€ 23.370
2 stap(pen)
|
€ 598.370 | € -140.630 | |
| Elisabeth van Engelandlaan 32 Leyhof | 179 | B | € 850.000 |
+€ 34.010
2 stap(pen)
|
€ 884.010 | +€ 145.010 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Buitenhoflaan 19 Buitenhof-Midden-West | 160 | 5 | C | € 769.000 | € 4.806 |
| Hoofdstraat 55 Kerkwijk | 144 | 5 | C | € 675.000 | € 4.688 |
| Elisabeth van Engelandlaan 32 Leyhof | 179 | 6 | B | € 850.000 | € 4.749 |
| Hofje van Holtlant 41 Elisabethhof | 191 | 6 | A | € 895.000 | € 4.686 |
| Schapenweide 9 Buitenhof-Midden-West | 123 | 5 | B | € 575.000 | € 4.675 |
| Schoutenstraat 4 Ouderzorg | 117 | 5 | F | € 465.000 | € 3.974 |