Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 146 m² |
| Perceel | 204 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ooms Makelaars Dordrecht (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Dordrecht met 102–189 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 64e percentiel (+9.5% t.o.v. mediaan van € 4.065/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dordrecht
| Inwoners | 715 |
|---|---|
| Dichtheid | 4347 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 636.000 deze listing +2% t.o.v. gem. WOZ |
| Afstand basisschool | 1.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.7 km |
| Afstand huisarts | 2.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05050707
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS Parkwijck — 0.5 km · 27 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.79 km |
| Supermarkt | Yasar — 0.97 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Crabbehof — 0.86 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Warya — 0.89 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | DG&J-ZHZ — 1.63 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Dordrecht Zuid — 1.09 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | (naamloos) — 0.86 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 139.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 146 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.336 per jaar (~€ 195/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.298 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1898 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~584 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Dordrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luchtenburg 108 Vredenburg en omgeving | 181 | C | € 570.000 |
+€ 36.200
2 stap(pen)
|
€ 606.200 | € -43.800 | |
| Binnen Kalkhaven 11 Kalkhaven | 106 | A | € 599.000 | +€ 0 | € 599.000 | € -51.000 | |
| Vissersdijk 49 Vissersdijk-Oost | 123 | C | € 710.000 |
+€ 19.065
2 stap(pen)
|
€ 729.065 | +€ 79.065 | |
| Chico Mendesring 371 Amazone en omgeving | 128 | B | € 528.800 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 542.880 | € -107.120 | |
| Kromhout 153 Kasperspad en omgeving | 124 | E | € 498.000 |
+€ 40.920
4 stap(pen)
|
€ 538.920 | € -111.080 | |
| Singel 358 Rozenhof en omgeving | 138 | C | € 495.000 |
+€ 27.600
2 stap(pen)
|
€ 522.600 | € -127.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Singel 358 Rozenhof en omgeving | 138 | 5 | C | € 495.000 | € 3.587 |
| Volkerakweg 36 Merwedepolder-West | 135 | 5 | A | € 479.000 | € 3.548 |
| Arentsburg 42 Mildenburg en omgeving | 142 | 4 | A | € 495.000 | € 3.486 |
| Chico Mendesring 371 Amazone en omgeving | 128 | 4 | B | € 528.800 | € 4.131 |
| Kromhout 153 Kasperspad en omgeving | 124 | 5 | E | € 498.000 | € 4.016 |
| Vissersdijk 49 Vissersdijk-Oost | 123 | 4 | C | € 710.000 | € 5.772 |
| Remmerstein 101 Wittenstein en omgeving | 125 | 6 | A | € 495.000 | € 3.960 |
| Bourbonhof 22 De Hoven | 161 | 5 | A | € 900.000 | € 5.590 |
| Stevensweg 25 Dubbeldam-Zuid | 116 | 6 | B | € 825.000 | € 7.112 |
| Luchtenburg 108 Vredenburg en omgeving | 181 | 6 | C | € 570.000 | € 3.149 |
| Vlietweg 6 Erasmuslaan en omgeving | 111 | 5 | E | € 439.000 | € 3.955 |
| Binnen Kalkhaven 11 Kalkhaven | 106 | 4 | A | € 599.000 | € 5.651 |