apartment · resale
Eva Besnyöstraat 527
1087LG Amsterdam · Theo van Goghparkbuurt · wijk IJburg-Zuid · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 94 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hallie & Van Klooster Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 257 apartments in Amsterdam met 65–122 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 22e percentiel (-25.7% t.o.v. mediaan van € 7.871/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 6.020 |
|---|---|
| Dichtheid | 13555 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 662.000 deze listing -17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 50% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363ML02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Laterna Magica — 0.18 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden Haveneiland — 0.27 km |
| Supermarkt | Versmarkt — 0.34 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Synergia — 0.34 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Kwartier IJburg — 1.2 km |
| OV-station | (naamloos) — 0.69 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pizzeria Steakhouse IJburg — 0.4 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 113.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 94 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.128 per jaar (~€ 94/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.720 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~846 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~188 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jacques Veltmanstraat 165 Jacques Veltmanbuurt | 86 | A | € 535.000 |
+€ 15.480
2 stap(pen)
|
€ 550.480 | +€ 480 | |
| Chet Bakerstraat 183 Park Haagseweg | 92 | A | € 535.000 |
+€ 16.560
2 stap(pen)
|
€ 551.560 | +€ 1.560 | |
| Leuvenstraat 138 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 89 | A | € 540.000 |
+€ 16.020
2 stap(pen)
|
€ 556.020 | +€ 6.020 | |
| Brittenburg 19 Buitenveldert-Zuid-Midden | 85 | C | € 525.000 |
+€ 32.300
4 stap(pen)
|
€ 557.300 | +€ 7.300 | |
| Johan Huizingalaan 599 Staalmanbuurt | 94 | A | € 525.000 |
+€ 16.920
2 stap(pen)
|
€ 541.920 | € -8.080 | |
| Leuvenstraat 136 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 101 | A | € 545.000 |
+€ 18.180
2 stap(pen)
|
€ 563.180 | +€ 13.180 | |
| Esplanade de Meer 273 Park de Meer | 82 | A | € 550.000 |
+€ 14.760
2 stap(pen)
|
€ 564.760 | +€ 14.760 | |
| Erich Salomonstraat 6 Joris Ivenspleinbuurt | 95 | A+ | € 525.000 |
+€ 9.500
1 stap(pen)
|
€ 534.500 | € -15.500 | |
| Beverenstraat 61 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 94 | A | € 515.000 |
+€ 16.920
2 stap(pen)
|
€ 531.920 | € -18.080 | |
| Bertrand Russellstraat 88 Julianapark | 86 | A | € 565.000 |
+€ 15.480
2 stap(pen)
|
€ 580.480 | +€ 30.480 | |
| Conradstraat 132 Czaar Peterbuurt | 92 | A+ | € 575.000 |
+€ 9.200
1 stap(pen)
|
€ 584.200 | +€ 34.200 | |
| Leuvenstraat 78 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 97 | C | € 550.000 |
+€ 36.860
4 stap(pen)
|
€ 586.860 | +€ 36.860 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Erich Salomonstraat 6 Joris Ivenspleinbuurt | 95 | 3 | A+ | € 525.000 | € 5.526 |
| Chet Bakerstraat 183 Park Haagseweg | 92 | 3 | A | € 535.000 | € 5.815 |
| Esplanade de Meer 76 Park de Meer | 96 | 3 | A | € 595.000 | € 6.198 |
| Oeverpad 414 Meer en Oever | 96 | 3 | A | € 495.000 | € 5.156 |
| Henegouwenstraat 60 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 92 | 3 | A | € 490.000 | € 5.326 |
| Zeeburgerdijk 750 Zeeburgerdijk-Oost | 90 | 3 | A | € 600.000 | € 6.667 |
| Zaanstraat 314 Spaarndammerbuurt-Noordwest | 89 | 3 | A | € 600.000 | € 6.742 |
| Loenermark 68 Loenermark | 96 | 3 | D | € 475.000 | € 4.948 |
| Bos en Lommerplein 97 Robert Scottbuurt-West | 96 | 3 | A | € 635.000 | € 6.615 |
| Jacques Veltmanstraat 165 Jacques Veltmanbuurt | 86 | 3 | A | € 535.000 | € 6.221 |
| Bertrand Russellstraat 88 Julianapark | 86 | 3 | A | € 565.000 | € 6.570 |
| Oeverpad 369 Meer en Oever | 89 | 3 | B | € 475.000 | € 5.337 |