Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 127 m² |
| Perceel | 152 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Biemans Made makelaardij o.z. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Drimmelen met 88–165 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 43e percentiel (-1.8% t.o.v. mediaan van € 4.408/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Drimmelen
| Inwoners | 1.585 |
|---|---|
| Dichtheid | 3614 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 410.000 deze listing +34% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 28% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17190210
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Lage Weide — 0.23 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.18 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Made — 0.71 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Biesbosch — 0.06 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | The Pub — 0.05 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 127 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.032 per jaar (~€ 169/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.795 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1651 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~508 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Drimmelen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vlietstraat 14 Zeggepolder-zuid | 108 | C | € 525.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 546.600 | € -3.400 | |
| Blockmekerstraat 31 Middelmade | 120 | D | € 529.000 |
+€ 32.400
3 stap(pen)
|
€ 561.400 | +€ 11.400 | |
| Buntlaar 23 Zeggepolder-oost | 134 | A | € 569.000 | +€ 0 | € 569.000 | +€ 19.000 | |
| Gomarusstraat 27 Wagenberg zuidoost | 114 | B | € 575.000 |
+€ 12.540
1 stap(pen)
|
€ 587.540 | +€ 37.540 | |
| Spoorstraat 27 De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe | 115 | B | € 625.000 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 637.650 | +€ 87.650 | |
| Kerkdijk 39 Helkant | 90 | G | € 425.000 |
+€ 36.000
6 stap(pen)
|
€ 461.000 | € -89.000 | |
| Noord-Brabantlaan 11 De Heerlijkheid Lage Zwaluwe | 115 | C | € 430.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 453.000 | € -97.000 | |
| De Hooimijt 15 Middelmade | 116 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -100.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Blockmekerstraat 31 Middelmade | 120 | 4 | D | € 529.000 | € 4.408 |
| Kuipershoek 24 Drimmelen Centrum | 122 | 4 | C | € 650.000 | € 5.328 |
| Buntlaar 23 Zeggepolder-oost | 134 | 5 | A | € 569.000 | € 4.246 |
| Spoorstraat 27 De Heerlijkheid Hooge Zwaluwe | 115 | 4 | B | € 625.000 | € 5.435 |
| Gomarusstraat 27 Wagenberg zuidoost | 114 | 5 | B | € 575.000 | € 5.044 |
| De Hooimijt 15 Middelmade | 116 | 5 | A+ | € 450.000 | € 3.879 |
| Noord-Brabantlaan 11 De Heerlijkheid Lage Zwaluwe | 115 | 5 | C | € 430.000 | € 3.739 |
| Vlietstraat 14 Zeggepolder-zuid | 108 | 5 | C | € 525.000 | € 4.861 |
| Kuipershoek 18 Drimmelen Centrum | 113 | 5 | B | € 699.000 | € 6.186 |
| Rassegemstraat 27 Molenpolder | 105 | 4 | E | € 399.000 | € 3.800 |
| Raadhuisstraat 55 Terheijden noordwest | 101 | 5 | A | € 425.000 | € 4.208 |
| Stationsweg 22 Drimmelen Centrum | 145 | 4 | E | € 815.000 | € 5.621 |