databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Orangerie 19

7609ZH Almelo · Nijrees · wijk Windmolenbroek · Almelo

€ 469.000
€ 3.148 / m²
149 7kamers A
Foto 1 van Orangerie 19 Foto 2 van Orangerie 19 Foto 3 van Orangerie 19 Foto 4 van Orangerie 19 Foto 5 van Orangerie 19 Foto 6 van Orangerie 19 Foto 7 van Orangerie 19 Foto 8 van Orangerie 19 Foto 9 van Orangerie 19 Foto 10 van Orangerie 19 Foto 11 van Orangerie 19 Foto 12 van Orangerie 19

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.149 m²
Perceel251 m²
Kamers7 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Almelo met 104–193 m².

Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 3.148/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Almelo

Inwoners3.015
Dichtheid3748 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.8
Gemiddelde WOZ (buurt) € 412.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt10%
Afstand basisschool1.7 km
Afstand supermarkt1.9 km
Afstand huisarts2.3 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU01411909 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Zone.college — 0.32 km · 5 totaal binnen zoekradius
Supermarkt PLUS Brughuis — 0.91 km
Ziekenhuis ZGT Almelo — 1.41 km
OV-station Almelo de Riet — 1.04 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Jack's — 0.91 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.239 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 99.783 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 149 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.384 per jaar (~€ 199/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.438 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1937 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~596 m³ per jaar

Verbouwings-equivalente woningen in Almelo

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
De Sperwer 2 Maardijk 137 A € 479.000 +€ 0 € 479.000 +€ 10.000
Willem de Clercqstraat 7 Rohof en omgeving 132 F € 389.000 +€ 48.840
5 stap(pen)
  • F→E: € 5.280 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 7.920 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 9.240 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 11.880 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.520 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 437.840 € -31.160
Kieftsbeeklaan 55 Kollenveld 146 A++ € 425.000 +€ 0 € 425.000 € -44.000
De Vogelweide 46 Leemslagen Noord 105 C € 390.000 +€ 21.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.450 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.550 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 411.000 € -58.000
Haven Noordzijde 93 Indië 118 C € 369.000 +€ 23.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.620 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.980 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 392.600 € -76.400

Alle vergelijkbare woningen (9)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
De Sperwer 2 Maardijk 137 7 A € 479.000 € 3.496
Kieftsbeeklaan 55 Kollenveld 146 6 A++ € 425.000 € 2.911
Willem de Clercqstraat 7 Rohof en omgeving 132 7 F € 389.000 € 2.947
Haven Noordzijde 93 Indië 118 7 C € 369.000 € 3.127
Twickel 69 Havezathe 132 7 C € 269.000 € 2.038
Hofwijck 12 Schelfhorst Zuidwest 125 6 C € 319.000 € 2.552
Ampsen 65 Schelfhorst Zuidoost 118 7 C € 299.000 € 2.534
Colonnade 46 Nijrees 111 6 A+ € 369.000 € 3.324
De Vogelweide 46 Leemslagen Noord 105 6 C € 390.000 € 3.714