Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 134 m² |
| Perceel | 341 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Alberti Garantiemakelaars BV (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 85 houses in Eindhoven met 93–174 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 75e percentiel (+8.7% t.o.v. mediaan van € 4.461/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 3.510 |
|---|---|
| Dichtheid | 2578 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 595.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 16% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 2.3 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07725210
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sint Antonius Abt — 0.56 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 1.34 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.75 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Acht — 0.46 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gezondheidscentrum De Grote Beek — 1.07 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Luytervelde — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 139.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 134 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.144 per jaar (~€ 179/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.282 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1742 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~536 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jozef Israëlslaan 45 Tongelresche Akkers | 137 | A++ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € 0 | |
| Grasbloem 83 Grasrijk | 150 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € 0 | |
| Willem de Rijkelaan 10 Eliasterrein, Vonderkwartier | 133 | B | € 625.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 639.630 | € -10.370 | |
| Meerbergsven 43 Gijzenrooi | 124 | B | € 650.000 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 663.640 | +€ 13.640 | |
| Zandkever 10 Zandrijk | 156 | A | € 665.000 | +€ 0 | € 665.000 | +€ 15.000 | |
| Graslook 26 Grasrijk | 135 | A++ | € 669.000 | +€ 0 | € 669.000 | +€ 19.000 | |
| Grenenhout 26 Woensel-West | 135 | A++ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -25.000 | |
| 2e Wilakkersstraat 3 Tuindorp | 129 | C | € 650.000 |
+€ 25.800
2 stap(pen)
|
€ 675.800 | +€ 25.800 | |
| Boschdijk 1049 Kerkdorp Acht | 144 | F | € 625.000 |
+€ 53.280
5 stap(pen)
|
€ 678.280 | +€ 28.280 | |
| Willem van Hornestraat 21 Rochusbuurt | 130 | B | € 600.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 614.300 | € -35.700 | |
| Flevolandlaan 8 Woenselse Heide | 142 | C | € 589.000 |
+€ 22.010
2 stap(pen)
|
€ 611.010 | € -38.990 | |
| Petrus Dondersstraat 86 Tuindorp | 138 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Grenenhout 26 Woensel-West | 135 | 5 | A++ | € 625.000 | € 4.630 |
| Willem de Rijkelaan 10 Eliasterrein, Vonderkwartier | 133 | 5 | B | € 625.000 | € 4.699 |
| Jozef Israëlslaan 45 Tongelresche Akkers | 137 | 5 | A++ | € 650.000 | € 4.745 |
| Grasbloem 5 Grasrijk | 131 | 5 | A | € 599.000 | € 4.573 |
| Gabriël Metsulaan 9 Irisbuurt | 142 | 5 | B | € 685.000 | € 4.824 |
| Meerbergsven 43 Gijzenrooi | 124 | 5 | B | € 650.000 | € 5.242 |
| Flevolandlaan 8 Woenselse Heide | 142 | 5 | C | € 589.000 | € 4.148 |
| Tullelaan 26 Achtse Barrier-Spaaihoef | 134 | 5 | B | € 550.000 | € 4.104 |
| Boschdijk 1049 Kerkdorp Acht | 144 | 5 | F | € 625.000 | € 4.340 |
| Rozemarijnstraat 23 Joriskwartier | 125 | 5 | A | € 575.000 | € 4.600 |
| Graslook 26 Grasrijk | 135 | 4 | A++ | € 669.000 | € 4.956 |
| Hondsruglaan 158 Blixembosch-West | 125 | 5 | A | € 549.000 | € 4.392 |