house · resale
Boterkarn 7
3223LS Hellevoetsluis · Kruis Hoeffe · wijk Den Bonsen Hoek · Voorne aan Zee
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 134 m² |
| Perceel | 283 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Zeeuw Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Voorne aan Zee met 93–174 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 55e percentiel (+2.3% t.o.v. mediaan van € 4.339/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Voorne aan Zee
| Inwoners | 1.740 |
|---|---|
| Dichtheid | 5691 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 434.000 deze listing +37% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 2% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19920504
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Kring — 0.68 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.67 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Den Bonsen Hoek — 0.67 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Youz Hellevoetsluis — 0.81 km |
| Restaurant | Ye's Pizza and Grill — 0.79 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 125.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 134 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.876 per jaar (~€ 156/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.997 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1474 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~402 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Voorne aan Zee
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Henri Dunantlaan 8 Altena | 147 | A | € 595.000 |
+€ 11.760
1 stap(pen)
|
€ 606.760 | +€ 11.760 | |
| Dijkgraaf 54 Nieuwland | 116 | A | € 549.000 |
+€ 9.280
1 stap(pen)
|
€ 558.280 | € -36.720 | |
| Weyerland 91 Zuidhoek | 95 | C | € 525.000 |
+€ 26.600
3 stap(pen)
|
€ 551.600 | € -43.400 | |
| Krammer 102 Nieuwland | 121 | A | € 525.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 534.680 | € -60.320 | |
| Staringhof 11 Dichters- en Schrijversbuurt | 149 | C | € 475.000 |
+€ 41.720
3 stap(pen)
|
€ 516.720 | € -78.280 | |
| Volantestraat 1 Wagenzicht | 142 | B | € 650.000 |
+€ 26.980
2 stap(pen)
|
€ 676.980 | +€ 81.980 | |
| Gravenlaan 12 Oostvoorne | 145 | A | € 685.000 |
+€ 11.600
1 stap(pen)
|
€ 696.600 | +€ 101.600 | |
| Brasem 7 Koele Nacht | 119 | A | € 475.000 |
+€ 9.520
1 stap(pen)
|
€ 484.520 | € -110.480 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Volantestraat 1 Wagenzicht | 142 | 4 | B | € 650.000 | € 4.577 |
| Henri Dunantlaan 8 Altena | 147 | 4 | A | € 595.000 | € 4.048 |
| Gravenlaan 12 Oostvoorne | 145 | 5 | A | € 685.000 | € 4.724 |
| Staringhof 11 Dichters- en Schrijversbuurt | 149 | 4 | C | € 475.000 | € 3.188 |
| Krammer 102 Nieuwland | 121 | 5 | A | € 525.000 | € 4.339 |
| Koningsdiep 4 Nieuwland | 131 | 5 | A | € 750.000 | € 5.725 |
| Dijkgraaf 54 Nieuwland | 116 | 3 | A | € 549.000 | € 4.733 |
| Brasem 7 Koele Nacht | 119 | 5 | A | € 475.000 | € 3.992 |
| Rondostraat 83 Wagenzicht | 123 | 5 | A+ | € 439.000 | € 3.569 |
| Acacia 7 Hooghen Hoeck | 125 | 5 | C | € 429.000 | € 3.432 |
| Esdoornlaan 26 Hooghen Hoeck | 112 | 4 | B | € 350.000 | € 3.125 |
| Weyerland 91 Zuidhoek | 95 | 3 | C | € 525.000 | € 5.526 |