databuurt cijfers per buurt
104850 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Achter de Bergen 30

5104BX Dongen · Centrum · wijk Dongen · Dongen

€ 369.500
€ 4.993 / m²
74 2kamers A+++
Foto 1 van Achter de Bergen 30 Foto 2 van Achter de Bergen 30 Foto 3 van Achter de Bergen 30 Foto 4 van Achter de Bergen 30 Foto 5 van Achter de Bergen 30 Foto 6 van Achter de Bergen 30 Foto 7 van Achter de Bergen 30 Foto 8 van Achter de Bergen 30 Foto 9 van Achter de Bergen 30 Foto 10 van Achter de Bergen 30 Foto 11 van Achter de Bergen 30 Foto 12 van Achter de Bergen 30

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.74 m²
Kamers2 (1 slaap)
EnergielabelA+++
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar VanHuyse - Partner in Wonen (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Buurt in cijfers — Dongen

Inwoners4.245
Dichtheid4855 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.0
Gemiddelde WOZ (buurt) € 362.000 deze listing +2% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt36%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.5 km
Afstand huisarts1.0 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU07660105 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Anspachschool — 0.55 km · 14 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.04 km · 7 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek van der Veen — 0.72 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Aan de Donge — 0.72 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant Restaurant Athene — 0.05 km · 7 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.764 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 71.630 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 40.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+++
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 74 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 740 per jaar (~€ 62/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.826 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~518 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~74 m³ per jaar

Verbouwings-equivalente woningen in Dongen

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Hoge Ham 46 Centrum 58 A € 310.000 +€ 17.400
3 stap(pen)
  • A→A+: € 4.640 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 5.800 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
  • A++→A+++: € 6.960 (+ volledige warmtepomp)
€ 327.400 € -42.100

Alle vergelijkbare woningen (1)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Hoge Ham 46 Centrum 58 2 A € 310.000 € 5.345