house · resale
Heemraadstraat 203
2586SV Den Haag · Visserijbuurt · wijk Wijk 07 Scheveningen · Den Haag
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 190 m² |
| Perceel | 235 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | DOEN NVM Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Den Haag met 133–247 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+7.8% t.o.v. mediaan van € 5.128/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 4.105 |
|---|---|
| Dichtheid | 15126 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 409.000 deze listing +157% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 56% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05180704
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Lycée français Vincent Van Gogh — 0.12 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.2 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Scheveningen — 0.12 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Sterre der Zee — 0.11 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HMC Bronovo — 2.57 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | 1 Doctor Lelykade — 0.88 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restaurant Cru — 0.11 km · 55 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.013 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 219.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 190 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.900 per jaar (~€ 158/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 5.171 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1330 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~190 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oostergosingel 17 Hoge Veld | 194 | A | € 900.000 |
+€ 58.200
3 stap(pen)
|
€ 958.200 | € -91.800 | |
| J.J. Slauerhoffplantsoen 9 Erasmus Veld | 204 | A | € 895.000 |
+€ 61.200
3 stap(pen)
|
€ 956.200 | € -93.800 | |
| Heliotrooplaan 77 Bohemen en Meer en Bos | 172 | A | € 875.000 |
+€ 51.600
3 stap(pen)
|
€ 926.600 | € -123.400 | |
| Menno ter Braakstraat 34 Erasmus Veld | 177 | A | € 850.000 |
+€ 53.100
3 stap(pen)
|
€ 903.100 | € -146.900 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rockanjelaan 27 Kijkduin | 195 | 4 | A | € 1.220.000 | € 6.256 |
| Oostergosingel 17 Hoge Veld | 194 | 5 | A | € 900.000 | € 4.639 |
| J.J. Slauerhoffplantsoen 9 Erasmus Veld | 204 | 5 | A | € 895.000 | € 4.387 |
| Menno ter Braakstraat 34 Erasmus Veld | 177 | 5 | A | € 850.000 | € 4.802 |
| Heliotrooplaan 77 Bohemen en Meer en Bos | 172 | 5 | A | € 875.000 | € 5.087 |
| Waterbiesweg 34 Zonne Veld | 156 | 5 | A+ | € 800.000 | € 5.128 |
| Marcus Aureliuslaan 18 De Lanen | 220 | 5 | A | € 1.395.000 | € 6.341 |
| Stavangerstraat 92 Hoge Veld | 147 | 5 | A | € 750.000 | € 5.102 |
| Windjammersingel 34 De Venen | 154 | 5 | A | € 595.000 | € 3.864 |
| Jurriaan Kokstraat 81 Scheveningen Badplaats | 140 | 5 | D | € 750.000 | € 5.357 |
| Drouwenstraat 60 Morgenstond-West | 144 | 5 | A | € 649.000 | € 4.507 |
| Meerkoetstraat 52 Morgenweide | 141 | 5 | A | € 649.000 | € 4.603 |