Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 205 m² |
| Perceel | 544 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Moll Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Opsterland met 143–266 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 72e percentiel (+10.3% t.o.v. mediaan van € 3.075/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Opsterland
| Inwoners | 1.080 |
|---|---|
| Dichtheid | 2666 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 422.000 deze listing +65% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 13% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00860505
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kindcentrum Loevestein — 0.67 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Poiesz — 1.09 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Pharmium Apotheek Gorredijk — 1.12 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Gorredijk de Kompe — 1.07 km |
| OV-station | Busstation — 1.15 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 148.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 205 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.280 per jaar (~€ 273/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.591 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2665 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~820 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Opsterland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Singel 36 Lippenhuizen-Buitengebied | 199 | D | € 675.000 |
+€ 53.730
3 stap(pen)
|
€ 728.730 | +€ 33.730 | |
| De Feart 35 Ureterp-Buitengebied | 257 | F | € 669.000 |
+€ 95.090
5 stap(pen)
|
€ 764.090 | +€ 69.090 | |
| Ikesingel 9 Hemrik-Kom | 176 | A | € 569.500 | +€ 0 | € 569.500 | € -125.500 | |
| Lange Singel 43 Bakkeveen-Centrum | 165 | B | € 549.500 |
+€ 18.150
1 stap(pen)
|
€ 567.650 | € -127.350 | |
| Opper Haudmare 18 Wijnjewoude-Buitengebied-Kleine Groningen | 159 | B | € 550.000 |
+€ 17.490
1 stap(pen)
|
€ 567.490 | € -127.510 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Singel 36 Lippenhuizen-Buitengebied | 199 | 7 | D | € 675.000 | € 3.392 |
| Weibuorren 112 Ureterp-Centrum | 181 | 6 | A+ | € 500.000 | € 2.762 |
| Hegedyk 60 Langezwaag-Kom | 190 | 7 | A | € 495.000 | € 2.605 |
| Ikesingel 9 Hemrik-Kom | 176 | 5 | A | € 569.500 | € 3.236 |
| Lange Singel 43 Bakkeveen-Centrum | 165 | 5 | B | € 549.500 | € 3.330 |
| De Feart 35 Ureterp-Buitengebied | 257 | 6 | F | € 669.000 | € 2.603 |
| Opper Haudmare 18 Wijnjewoude-Buitengebied-Kleine Groningen | 159 | 5 | B | € 550.000 | € 3.459 |
| Hearsterwei 19 Frieschepalen-Kom | 167 | 7 | F | € 425.000 | € 2.545 |
| Stokerij 47 Gorredijk-IJ buurt | 148 | 5 | A+ | € 395.000 | € 2.669 |