Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 60 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Spitman Makelaars | Qualis (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 apartments in Arnhem met 42–78 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 68e percentiel (+9.4% t.o.v. mediaan van € 4.538/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Arnhem
| Inwoners | 1.575 |
|---|---|
| Dichtheid | 6102 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 357.000 deze listing -17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 53% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02021471
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Montessori College Arnhem — 0.31 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Holle Boom — 0.81 km |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.28 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek het Dorp — 0.71 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen De Jachthoorn — 0.7 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Pro Persona GGZ — 2.3 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Arnhem Centraal — 1.02 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hua Kwang — 0.21 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.423 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 64.783 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 60 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.500 per jaar (~€ 125/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.548 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1320 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~540 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 540 per jaar en 540 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Arnhem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gele Rijders Plein 27 Janssingel | 53 | D | € 295.000 |
+€ 3.710
1 stap(pen)
|
€ 298.710 | +€ 710 | |
| Utrechtsestraat 55 Utrechtsestraat | 72 | C | € 299.000 | +€ 0 | € 299.000 | +€ 1.000 | |
| Terneuzenstraat 163 De Laar-Oost | 65 | C | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € -3.000 | |
| Dijkstraat 102 Boulevardwijk | 66 | B | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € -3.000 | |
| Ir J.P. van Muijlwijkstraat 286 Hommelstraat | 73 | A | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € -3.000 | |
| Van Lawick van Pabststraat 103 Burgemeesterswijk | 76 | D | € 299.000 |
+€ 5.320
1 stap(pen)
|
€ 304.320 | +€ 6.320 | |
| Oostburgwal 23 De Laar-Oost | 67 | B | € 289.000 | +€ 0 | € 289.000 | € -9.000 | |
| Javastraat 21 Klarendal-Zuid | 69 | C | € 280.000 | +€ 0 | € 280.000 | € -18.000 | |
| Doorwerthlaan 37 Over het Lange Water | 71 | C | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -23.000 | |
| Huissensestraat 143 Groene Weide | 70 | D | € 265.000 |
+€ 4.900
1 stap(pen)
|
€ 269.900 | € -28.100 | |
| St. Janskerkstraat 87 St. Janskerkstraat e.o. | 43 | E | € 325.000 |
+€ 5.590
2 stap(pen)
|
€ 330.590 | +€ 32.590 | |
| Aagtekerkesingel 24 De Laar-Oost | 54 | C | € 259.500 | +€ 0 | € 259.500 | € -38.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Terneuzenstraat 163 De Laar-Oost | 65 | 3 | C | € 295.000 | € 4.538 |
| Dijkstraat 102 Boulevardwijk | 66 | 3 | B | € 295.000 | € 4.470 |
| Oostburgwal 23 De Laar-Oost | 67 | 3 | B | € 289.000 | € 4.313 |
| Lange Wal 46 Presikhaaf III | 59 | 3 | C | € 217.500 | € 3.686 |
| Loplein 32 't Duifje | 66 | 3 | F | € 240.000 | € 3.636 |
| Spijkerstraat 148 Spijkerbuurt | 67 | 3 | E | € 350.000 | € 5.224 |
| Javastraat 21 Klarendal-Zuid | 69 | 3 | C | € 280.000 | € 4.058 |
| Gele Rijders Plein 27 Janssingel | 53 | 2 | D | € 295.000 | € 5.566 |
| Aagtekerkesingel 24 De Laar-Oost | 54 | 2 | C | € 259.500 | € 4.806 |
| Wichard van Pontlaan 303 Plattenburg | 58 | 2 | B | € 225.000 | € 3.879 |
| Goeman Borgesiusplein 5 Sonsbeek-Noord | 64 | 2 | A | € 375.000 | € 5.859 |
| Doorwerthlaan 37 Over het Lange Water | 71 | 3 | C | € 275.000 | € 3.873 |