house · resale
Noten-bogerd 57
3343BG Hendrik-Ido-Ambacht · Krommeweg-Noord · wijk Wijk 02 Krommeweg · Hendrik-Ido-Ambacht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 141 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaarskantoor Bremavo (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Hendrik-Ido-Ambacht met 84–157 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 11e percentiel (-15.3% t.o.v. mediaan van € 4.393/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hendrik-Ido-Ambacht
| Inwoners | 2.585 |
|---|---|
| Dichtheid | 7693 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 383.000 deze listing +17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 38% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05310201
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Bron — 0.56 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.18 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Gezondheidscentrum De Volgerlanden — 0.87 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Ghantous — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Zwijndrecht — 2.79 km |
| Restaurant | Laai thai thai Kitchen takeaway — 0.93 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 96.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.420 per jaar (~€ 202/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.350 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2057 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~726 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 484 per jaar en 484 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Hendrik-Ido-Ambacht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Appelgaarde 22 Volgerlanden-West | 98 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Ring 427 Krommeweg-Zuid | 105 | C | € 429.000 |
+€ 9.450
1 stap(pen)
|
€ 438.450 | € -11.550 | |
| Dreef 26 Volgerlanden-West | 107 | A | € 470.000 | +€ 0 | € 470.000 | +€ 20.000 | |
| Duizendschoon 53 Volgerlanden-West | 114 | A+ | € 479.900 | +€ 0 | € 479.900 | +€ 29.900 | |
| Ring 216 Krommeweg-Zuid | 89 | C | € 395.000 |
+€ 8.010
1 stap(pen)
|
€ 403.010 | € -46.990 | |
| Scheepmakersstraat 20 Dorp | 92 | C | € 390.000 |
+€ 8.280
1 stap(pen)
|
€ 398.280 | € -51.720 | |
| Hoekkamp 8 Krommeweg-Zuid | 138 | C | € 525.000 |
+€ 12.420
1 stap(pen)
|
€ 537.420 | +€ 87.420 | |
| Koningsvaren 10 Volgerlanden-Oost | 122 | A+++ | € 540.000 | +€ 0 | € 540.000 | +€ 90.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Duizendschoon 53 Volgerlanden-West | 114 | 4 | A+ | € 479.900 | € 4.210 |
| Koningsvaren 10 Volgerlanden-Oost | 122 | 6 | A+++ | € 540.000 | € 4.426 |
| Dreef 26 Volgerlanden-West | 107 | 4 | A | € 470.000 | € 4.393 |
| Hoekkamp 8 Krommeweg-Zuid | 138 | 5 | C | € 525.000 | € 3.804 |
| Ring 427 Krommeweg-Zuid | 105 | 6 | C | € 429.000 | € 4.086 |
| Dadelgaarde 199 Volgerlanden-West | 124 | 6 | A+ | € 599.000 | € 4.831 |
| Appelgaarde 22 Volgerlanden-West | 98 | 4 | A | € 450.000 | € 4.592 |
| Reeweg 96 Dorp | 148 | 6 | F | € 535.000 | € 3.615 |
| Scheepmakersstraat 20 Dorp | 92 | 4 | C | € 390.000 | € 4.239 |
| Ring 216 Krommeweg-Zuid | 89 | 5 | C | € 395.000 | € 4.438 |
| Fonteinkruid 26 Volgerlanden-Oost | 143 | 5 | A | € 675.000 | € 4.720 |
| Elzengaarde 78 Volgerlanden-West | 140 | 5 | A | € 690.000 | € 4.929 |