databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Hexelseweg 30

7641BC Wierden · Wierden-Noord · wijk Wijk 00 Wierden (kern) · Wierden

€ 585.000
€ 4.333 / m²
135 6kamers G
Foto 1 van Hexelseweg 30 Foto 2 van Hexelseweg 30 Foto 3 van Hexelseweg 30 Foto 4 van Hexelseweg 30 Foto 5 van Hexelseweg 30 Foto 6 van Hexelseweg 30 Foto 7 van Hexelseweg 30 Foto 8 van Hexelseweg 30 Foto 9 van Hexelseweg 30 Foto 10 van Hexelseweg 30 Foto 11 van Hexelseweg 30 Foto 12 van Hexelseweg 30

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.135 m²
Perceel643 m²
Kamers6 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 8 houses in Wierden met 94–175 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 87e percentiel (+16.5% t.o.v. mediaan van € 3.720/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Wierden

Inwoners485
Dichtheid821 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.4
Gemiddelde WOZ (buurt) € 374.000 deze listing +56% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt23%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU01890001 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Kluinveenschool — 0.31 km · 5 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Lidl — 0.5 km · 5 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Wierden — 1.17 km
Huisartsenpraktijk De ZonneHoed — 0.68 km
Ziekenhuis ZGT Almelo — 4.8 km
OV-station Wierden — 0.54 km
Restaurant Eleven — 0.72 km · 9 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.793 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 127.174 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel G en 135 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 7.425 per jaar (~€ 619/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.412 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~6480 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2970 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 5.265 per jaar en 4725 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Verbouwings-equivalente woningen in Wierden

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label G te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Bullenaarsweg 1 Verspreide huizen Enterbroek en omgeving 175 C € 595.000 +€ 0 € 595.000 +€ 10.000
Plantsoenlaan 10 De Maaten 175 F € 625.000 +€ 0 € 625.000 +€ 40.000
Grote Maatweg 79 De Maaten 145 A € 475.000 +€ 0 € 475.000 € -110.000

Alle vergelijkbare woningen (7)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Grote Maatweg 79 De Maaten 145 6 A € 475.000 € 3.276
Scheermolen 70 De Hooilanden 125 5 B € 465.000 € 3.720
Akeleistraat 14 Wierden-Oost 121 5 B € 459.000 € 3.793
Waterdam 5 Zuidbroek 121 5 A+++ € 450.000 € 3.719
Hooiland 131 De Hooilanden 113 5 B € 425.000 € 3.761
Bullenaarsweg 1 Verspreide huizen Enterbroek en omgeving 175 6 C € 595.000 € 3.400
Plantsoenlaan 10 De Maaten 175 6 F € 625.000 € 3.571