Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 138 m² |
| Perceel | 172 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Randmeer Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Harderwijk met 96–179 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 47e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 3.986/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Harderwijk
| Inwoners | 2.220 |
|---|---|
| Dichtheid | 6982 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 478.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02431207
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Koraal — 0.51 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden Harderwijk — 0.56 km |
| Supermarkt | ALDI — 0.31 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Drielanden — 0.58 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Drielanden — 0.57 km |
| Ziekenhuis | Sint Jansdal — 2.17 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Harderwijk — 1.8 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Jasmijn — 0.42 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 115.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 138 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.932 per jaar (~€ 161/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.787 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1518 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~414 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Harderwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gerbrandylaan 27 Slingerbos Noord | 127 | B | € 499.500 |
+€ 24.130
2 stap(pen)
|
€ 523.630 | € -26.370 | |
| Heijermansstraat 22 Stadsdennen Noord | 118 | C | € 475.000 |
+€ 33.040
3 stap(pen)
|
€ 508.040 | € -41.960 | |
| Triasgracht 27 Drielanden Centrum | 131 | A | € 495.000 |
+€ 10.480
1 stap(pen)
|
€ 505.480 | € -44.520 | |
| Thorbeckelaan 31 De Wittenhagen Zuid | 110 | C | € 475.000 |
+€ 25.850
3 stap(pen)
|
€ 500.850 | € -49.150 | |
| Tonnenbergerhout 54 Harderhout II | 127 | A+ | € 498.000 | +€ 0 | € 498.000 | € -52.000 | |
| Ir. De Blocq van Kuffelerstraat 1 Zeebuurt Oost | 101 | F | € 449.500 |
+€ 45.450
6 stap(pen)
|
€ 494.950 | € -55.050 | |
| Musicaldreef 76 Muziekland IV | 120 | A | € 485.000 |
+€ 9.600
1 stap(pen)
|
€ 494.600 | € -55.400 | |
| Kievitmeen 99 Vogelwaard | 111 | C | € 449.000 |
+€ 31.080
3 stap(pen)
|
€ 480.080 | € -69.920 | |
| Van Brakellaan 42 De Wittenhagen Noord | 114 | D | € 415.000 |
+€ 39.900
4 stap(pen)
|
€ 454.900 | € -95.100 | |
| Potgieterstraat 9 Stadsdennen Midden | 112 | A | € 439.000 |
+€ 8.960
1 stap(pen)
|
€ 447.960 | € -102.040 | |
| Piet Heinlaan 69 De Wittenhagen Noord | 109 | A | € 439.000 |
+€ 8.720
1 stap(pen)
|
€ 447.720 | € -102.280 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tonnenbergerhout 54 Harderhout II | 127 | 6 | A+ | € 498.000 | € 3.921 |
| Triasgracht 27 Drielanden Centrum | 131 | 5 | A | € 495.000 | € 3.779 |
| Gerbrandylaan 27 Slingerbos Noord | 127 | 5 | B | € 499.500 | € 3.933 |
| Heijermansstraat 22 Stadsdennen Noord | 118 | 6 | C | € 475.000 | € 4.025 |
| Pasenstraat 7 Binnenstad Noord | 133 | 5 | A | € 695.000 | € 5.226 |
| Musicaldreef 76 Muziekland IV | 120 | 5 | A | € 485.000 | € 4.042 |
| Van Brakellaan 42 De Wittenhagen Noord | 114 | 7 | D | € 415.000 | € 3.640 |
| Potgieterstraat 9 Stadsdennen Midden | 112 | 5 | A | € 439.000 | € 3.920 |
| Thorbeckelaan 31 De Wittenhagen Zuid | 110 | 5 | C | € 475.000 | € 4.318 |
| Kievitmeen 99 Vogelwaard | 111 | 5 | C | € 449.000 | € 4.045 |
| Piet Heinlaan 69 De Wittenhagen Noord | 109 | 5 | A | € 439.000 | € 4.028 |
| Ir. De Blocq van Kuffelerstraat 1 Zeebuurt Oost | 101 | 5 | F | € 449.500 | € 4.450 |