apartment · resale
Cornelis Vermuydenstraat 16
1018RN Amsterdam · Czaar Peterbuurt · wijk Oostelijke Eilanden/Kadijken · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 69 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | JA! Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 253 apartments in Amsterdam met 48–89 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 60e percentiel (+4.5% t.o.v. mediaan van € 8.250/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.320 |
|---|---|
| Dichtheid | 22329 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 454.000 deze listing +31% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 75% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363AK05
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Oostelijke Eilanden — 0.16 km · 27 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Amarkt Czar Peter — 0.2 km · 34 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Mediq Apotheek Czaar Peter — 0.24 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Linnaeus — 0.88 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 1.59 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Muiderpoort — 0.98 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | The Pizza Vagabond — 0.03 km · 87 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 125.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 69 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 966 per jaar (~€ 80/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.921 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~759 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~207 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Speijkstraat 14 De Wester Quartier | 71 | C | € 575.000 |
+€ 19.880
3 stap(pen)
|
€ 594.880 | € -120 | |
| Nieuwe Achtergracht 51 Weesperbuurt | 64 | C | € 575.000 |
+€ 17.920
3 stap(pen)
|
€ 592.920 | € -2.080 | |
| De Rijpgracht 39 Landlust-Zuid | 71 | D | € 575.000 |
+€ 24.850
4 stap(pen)
|
€ 599.850 | +€ 4.850 | |
| Conny Stuartstraat 61 Buiksloterham-Zuid | 69 | A++ | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 5.000 | |
| Marnixstraat 315 Marnixbuurt-Midden | 61 | B | € 595.000 |
+€ 11.590
2 stap(pen)
|
€ 606.590 | +€ 11.590 | |
| Sloterkade 2 Surinamepleinbuurt | 65 | B | € 595.000 |
+€ 12.350
2 stap(pen)
|
€ 607.350 | +€ 12.350 | |
| Reggestraat 13 IJselbuurt-West | 68 | E | € 585.000 |
+€ 27.880
5 stap(pen)
|
€ 612.880 | +€ 17.880 | |
| Tidorestraat 110 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | A | € 570.000 |
+€ 6.000
1 stap(pen)
|
€ 576.000 | € -19.000 | |
| Nieuwe Hoogstraat 33 Zuiderkerkbuurt | 68 | B | € 560.000 |
+€ 12.920
2 stap(pen)
|
€ 572.920 | € -22.080 | |
| Celebesstraat 34 Timorpleinbuurt-Noord | 66 | C | € 600.000 |
+€ 18.480
3 stap(pen)
|
€ 618.480 | +€ 23.480 | |
| Sumatraplantsoen 25 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | C | € 550.000 |
+€ 21.000
3 stap(pen)
|
€ 571.000 | € -24.000 | |
| Baarsjesweg 270 Paramariboplein e.o. | 73 | C | € 549.000 |
+€ 20.440
3 stap(pen)
|
€ 569.440 | € -25.560 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Conny Stuartstraat 61 Buiksloterham-Zuid | 69 | 3 | A++ | € 600.000 | € 8.696 |
| Admiraal De Ruijterweg 301 Erasmusparkbuurt-Oost | 70 | 3 | D | € 600.000 | € 8.571 |
| Derde Schinkelstraat 3 Schinkelbuurt-Noord | 68 | 3 | D | € 625.000 | € 9.191 |
| Eerste Schinkelstraat 13 Schinkelbuurt-Noord | 68 | 3 | A | € 625.000 | € 9.191 |
| Nieuwe Hoogstraat 33 Zuiderkerkbuurt | 68 | 3 | B | € 560.000 | € 8.235 |
| Van Speijkstraat 14 De Wester Quartier | 71 | 3 | C | € 575.000 | € 8.099 |
| Laurierstraat 55 Elandsgrachtbuurt | 69 | 3 | B | € 550.000 | € 7.971 |
| Celebesstraat 34 Timorpleinbuurt-Noord | 66 | 3 | C | € 600.000 | € 9.091 |
| Egidiusstraat 63 Erasmusparkbuurt-West | 70 | 3 | A | € 535.000 | € 7.643 |
| NDSM-straat 85 NDSM terrein | 72 | 3 | A++ | € 630.000 | € 8.750 |
| Sloterkade 2 Surinamepleinbuurt | 65 | 3 | B | € 595.000 | € 9.154 |
| Dijkmeerlaan 32 Weespertrekvaart | 67 | 3 | A++ | € 665.000 | € 9.925 |