databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Olympiaweg 68

1076XC Amsterdam · Marathonbuurt-West · wijk Stadionbuurt · Amsterdam

€ 425.000
€ 10.366 / m²
41 2kamers B
Foto 1 van Olympiaweg 68 Foto 2 van Olympiaweg 68 Foto 3 van Olympiaweg 68 Foto 4 van Olympiaweg 68 Foto 5 van Olympiaweg 68 Foto 6 van Olympiaweg 68 Foto 7 van Olympiaweg 68 Foto 8 van Olympiaweg 68 Foto 9 van Olympiaweg 68 Foto 10 van Olympiaweg 68 Foto 11 van Olympiaweg 68 Foto 12 van Olympiaweg 68

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.41 m²
Kamers2 (1 slaap)
EnergielabelB
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Your Home Makelaars Amsterdam (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 84 apartments in Amsterdam met 28–53 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 83e percentiel (+11.3% t.o.v. mediaan van € 9.314/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Amsterdam

Inwoners2.320
Dichtheid19636 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 426.000 deze listing 0% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt83%
Afstand basisschool0.3 km
Afstand supermarkt0.2 km
Afstand huisarts0.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU0363KH03 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Europaschool — 0.12 km · 41 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf CompaNanny — 0.59 km · 4 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Ekoplaza — 0.07 km · 22 totaal binnen zoekradius
Apotheek Stadion Apotheek — 0.34 km · 6 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsen Valeriusplein — 0.5 km · 10 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Amsterdam UMC - locatie VUMC — 1.45 km · 5 totaal binnen zoekradius
OV-station Amstelveenseweg — 1.04 km · 13 totaal binnen zoekradius
Restaurant Asian Flavours — 0.27 km · 69 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.029 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 91.304 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 41 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 820 per jaar (~€ 68/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.097 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~697 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~246 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 164 per jaar en 164 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Rietwijkerstraat 74 Aalsmeerwegbuurt-West 45 B € 425.000 +€ 0 € 425.000 € 0
Van Ostadestraat 392 Willibrordusbuurt 43 C € 425.000 +€ 3.870
1 stap(pen)
  • C→B: € 3.870 (+ HR++ glas)
€ 428.870 +€ 3.870
Jacob van Lennepstraat 259 Borgerbuurt 44 C € 425.000 +€ 3.960
1 stap(pen)
  • C→B: € 3.960 (+ HR++ glas)
€ 428.960 +€ 3.960
Makassarstraat 52 Makassarpleinbuurt 46 C € 425.000 +€ 4.140
1 stap(pen)
  • C→B: € 4.140 (+ HR++ glas)
€ 429.140 +€ 4.140
Tweede Kostverlorenkade 134 Lootsbuurt 48 C € 425.000 +€ 4.320
1 stap(pen)
  • C→B: € 4.320 (+ HR++ glas)
€ 429.320 +€ 4.320
Djambistraat 23 Timorpleinbuurt-Noord 46 C € 415.000 +€ 4.140
1 stap(pen)
  • C→B: € 4.140 (+ HR++ glas)
€ 419.140 € -5.860
Woestduinstraat 152 Aalsmeerwegbuurt-West 46 D € 425.000 +€ 7.360
2 stap(pen)
  • D→C: € 3.220 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 4.140 (+ HR++ glas)
€ 432.360 +€ 7.360
Bentinckstraat 14 Fannius Scholtenbuurt 44 E € 425.000 +€ 9.680
3 stap(pen)
  • E→D: € 2.640 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 3.080 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 3.960 (+ HR++ glas)
€ 434.680 +€ 9.680
Orteliusstraat 142 Orteliusbuurt-Midden 46 A € 439.000 +€ 0 € 439.000 +€ 14.000
Tweede Weteringdwarsstraat 44 Weteringbuurt 45 C € 435.000 +€ 4.050
1 stap(pen)
  • C→B: € 4.050 (+ HR++ glas)
€ 439.050 +€ 14.050
Quellijnstraat 150 Gerard Doubuurt 37 E € 400.000 +€ 8.140
3 stap(pen)
  • E→D: € 2.220 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 2.590 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 3.330 (+ HR++ glas)
€ 408.140 € -16.860
Makassarstraat 38 Makassarpleinbuurt 47 D € 435.000 +€ 7.520
2 stap(pen)
  • D→C: € 3.290 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 4.230 (+ HR++ glas)
€ 442.520 +€ 17.520

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Van Ostadestraat 392 Willibrordusbuurt 43 2 C € 425.000 € 9.884
Albert Cuypstraat 99 Sarphatiparkbuurt 40 2 C € 385.000 € 9.625
Westerkade 10 Zaagpoortbuurt 42 2 C € 375.000 € 8.929
Fagelstraat 68 Frederik Hendrikbuurt-Noord 40 2 D € 375.000 € 9.375
Palmgracht 56 Driehoekbuurt 40 2 C € 480.000 € 12.000
Marathonweg 13 Marathonbuurt-Oost 43 2 B € 470.000 € 10.930
Jacob van Lennepstraat 259 Borgerbuurt 44 2 C € 425.000 € 9.659
Buitenzagerij 11 IJplein e.o. 43 2 B € 375.000 € 8.721
Dick Greinerstraat 30 Architectenbuurt 44 2 B € 400.000 € 9.091
Transvaalstraat 13 Transvaalbuurt-Oost 38 2 C € 395.000 € 10.395