Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 68 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | BMV Makelaars Ede (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 9 apartments in Veenendaal met 47–88 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 77e percentiel (+1.7% t.o.v. mediaan van € 5.059/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Veenendaal
| Inwoners | 2.600 |
|---|---|
| Dichtheid | 5871 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 469.000 deze listing -25% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 24% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 2.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03450224
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Burcht — 0.56 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Paddestoelenlaan — 0.14 km |
| Apotheek | Apotheek Kerkewijk — 1.41 km |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 1.41 km |
| OV-station | Veenendaal Centrum — 1.72 km |
| Restaurant | Snackpoint Boslaan — 0.9 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 75.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 68 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.360 per jaar (~€ 113/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.784 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1156 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~408 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 272 per jaar en 272 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Veenendaal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schrijverspark 45 Schrijverswijk | 83 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Blekerij 57 Achterkerk | 72 | B | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | +€ 19.000 | |
| Oudeveen 41 Pioniersbuurt | 64 | C | € 325.000 |
+€ 5.760
1 stap(pen)
|
€ 330.760 | € -19.240 | |
| Narcisstraat 4 't Hoorntje | 87 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Zuiderkruis 512 Dragonder Zuid | 86 | C | € 315.000 |
+€ 7.740
1 stap(pen)
|
€ 322.740 | € -27.260 | |
| Weegbree 56 Petenbos Oost | 64 | C | € 385.000 |
+€ 2.880
1 stap(pen)
|
€ 387.880 | +€ 37.880 | |
| De Sterke Arm 127 Engelenburg | 59 | E | € 298.500 |
+€ 12.980
3 stap(pen)
|
€ 311.480 | € -38.520 | |
| De Sterke Arm 9 Engelenburg | 60 | D | € 289.000 |
+€ 9.600
2 stap(pen)
|
€ 298.600 | € -51.400 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Blekerij 57 Achterkerk | 72 | 3 | B | € 369.000 | € 5.125 |
| Oudeveen 41 Pioniersbuurt | 64 | 3 | C | € 325.000 | € 5.078 |
| Weegbree 56 Petenbos Oost | 64 | 3 | C | € 385.000 | € 6.016 |
| De Sterke Arm 9 Engelenburg | 60 | 3 | D | € 289.000 | € 4.817 |
| De Sterke Arm 127 Engelenburg | 59 | 3 | E | € 298.500 | € 5.059 |
| Schrijverspark 45 Schrijverswijk | 83 | 2 | A | € 350.000 | € 4.217 |
| Zuiderkruis 512 Dragonder Zuid | 86 | 4 | C | € 315.000 | € 3.663 |
| Narcisstraat 4 't Hoorntje | 87 | 4 | A | € 375.000 | € 4.310 |