apartment · resale
Lavendelstraat 29
2563PP Den Haag · Heesterbuurt · wijk Wijk 20 Valkenboskwartier · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 77 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Anna's Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 139 apartments in Den Haag met 53–100 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-3.3% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Lavendelstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Lavendelstraat 31 | 70 | C | € 259.500 | € 3.707 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 6.795 |
|---|---|
| Dichtheid | 16556 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 304.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 50% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182054
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | R.K. Basisschool De Drie Linden — 0.25 km · 40 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Twinkle Star — 0.43 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.43 km · 29 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Segbroek — 0.51 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Von Asmuth Huisartsen — 0.2 km · 30 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Parnassia psycho-medisch centrum — 1.7 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 1.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Tiflis — 0.29 km · 36 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 76.087 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 77 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.925 per jaar (~€ 160/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.831 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1694 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~693 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 693 per jaar en 693 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kamperfoeliestraat 139 Heesterbuurt | 81 | F | € 335.000 |
+€ 13.770
3 stap(pen)
|
€ 348.770 | € -1.230 | |
| Koningin Marialaan 100 Bezuidenhout-Midden | 69 | D | € 350.000 |
+€ 4.830
1 stap(pen)
|
€ 354.830 | +€ 4.830 | |
| Zwedenburg 358 Burgen en Horsten | 84 | B | € 345.000 | +€ 0 | € 345.000 | € -5.000 | |
| Leyweg 370 Leyenburg | 72 | C | € 345.000 | +€ 0 | € 345.000 | € -5.000 | |
| Bennekomstraat 4 Oostbroek-Noord | 80 | D | € 350.000 |
+€ 5.600
1 stap(pen)
|
€ 355.600 | +€ 5.600 | |
| Abrikozenstraat 56 Eykenduinen | 80 | C | € 359.500 | +€ 0 | € 359.500 | +€ 9.500 | |
| Aronskelkweg 258 Bohemen en Meer en Bos | 81 | E | € 350.000 |
+€ 10.530
2 stap(pen)
|
€ 360.530 | +€ 10.530 | |
| Neherkade 1588 Laakhaven-Oost | 83 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 15.000 | |
| Breukelensestraat 38 Rustenburg | 75 | E | € 325.000 |
+€ 9.750
2 stap(pen)
|
€ 334.750 | € -15.250 | |
| Veenendaalkade 201 Leyenburg | 80 | D | € 325.000 |
+€ 5.600
1 stap(pen)
|
€ 330.600 | € -19.400 | |
| Smaragdhorst 393 Burgen en Horsten | 73 | D | € 325.000 |
+€ 5.110
1 stap(pen)
|
€ 330.110 | € -19.890 | |
| Monnickendamplein 18 Leyenburg | 75 | A | € 374.500 | +€ 0 | € 374.500 | +€ 24.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Camphuijsstraat 290 Bezuidenhout-Oost | 76 | 4 | B | € 375.000 | € 4.934 |
| Nunspeetlaan 68 Oostbroek-Noord | 78 | 4 | A | € 375.000 | € 4.808 |
| Breukelensestraat 38 Rustenburg | 75 | 4 | E | € 325.000 | € 4.333 |
| Akeleistraat 36 Bloemenbuurt-West | 77 | 4 | B | € 385.000 | € 5.000 |
| Veenendaalkade 201 Leyenburg | 80 | 4 | D | € 325.000 | € 4.062 |
| Kamperfoeliestraat 139 Heesterbuurt | 81 | 4 | F | € 335.000 | € 4.136 |
| Okkernootstraat 86 Rosenburg | 81 | 4 | E | € 375.000 | € 4.630 |
| Nunspeetlaan 193 Oostbroek-Zuid | 74 | 4 | C | € 315.000 | € 4.257 |
| Velpsestraat 183 Oostbroek-Zuid | 73 | 4 | C | € 319.500 | € 4.377 |
| Harderwijkstraat 124 Oostbroek-Zuid | 75 | 4 | C | € 305.000 | € 4.067 |
| Neherkade 1588 Laakhaven-Oost | 83 | 4 | A | € 365.000 | € 4.398 |
| Lunterenstraat 251 Oostbroek-Noord | 83 | 4 | C | € 325.000 | € 3.916 |