apartment · resale
Smaragdhorst 393
2592RM Den Haag · Burgen en Horsten · wijk Wijk 25 Mariahoeve en Marlot · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 73 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | SMASH Makelaars - dé lokale vastgoedspecialist (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 133 apartments in Den Haag met 51–94 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 35e percentiel (-7.1% t.o.v. mediaan van € 4.792/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 6.700 |
|---|---|
| Dichtheid | 7162 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 277.000 deze listing +17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 61% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182569
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Waalse Louise de Colignyschool — 0.15 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.1 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Residentie Apotheek — 0.12 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Artsenzorg — 0.12 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HMC Antoniushove — 1.67 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Den Haag Mariahoeve — 0.79 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | FL'Orange — 0.19 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 70.652 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 73 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.336 per jaar (~€ 195/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.747 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2044 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~876 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.168 per jaar en 1095 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Binnentuinen 73 Nieuw Waldeck | 70 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Koopmans van Boekerenstraat 73 Laakkwartier-Oost | 78 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Ru Paréstraat 38 Kom Loosduinen | 79 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Breukelensestraat 38 Rustenburg | 75 | E | € 325.000 |
+€ 4.500
1 stap(pen)
|
€ 329.500 | +€ 4.500 | |
| Velpsestraat 183 Oostbroek-Zuid | 73 | C | € 319.500 | +€ 0 | € 319.500 | € -5.500 | |
| Nunspeetlaan 193 Oostbroek-Zuid | 74 | C | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | € -10.000 | |
| Schoutendreef 357 Dreven en Gaarden | 76 | E | € 310.000 |
+€ 4.560
1 stap(pen)
|
€ 314.560 | € -10.440 | |
| Driebergenstraat 162 Leyenburg | 72 | F | € 300.000 |
+€ 7.200
2 stap(pen)
|
€ 307.200 | € -17.800 | |
| Jasmijnstraat 73 Heesterbuurt | 65 | F | € 299.000 |
+€ 6.500
2 stap(pen)
|
€ 305.500 | € -19.500 | |
| Leyweg 370 Leyenburg | 72 | C | € 345.000 | +€ 0 | € 345.000 | +€ 20.000 | |
| Harderwijkstraat 124 Oostbroek-Zuid | 75 | C | € 305.000 | +€ 0 | € 305.000 | € -20.000 | |
| Vreeswijkstraat 84 Morgenstond-Oost | 68 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Leyweg 370 Leyenburg | 72 | 3 | C | € 345.000 | € 4.792 |
| Binnentuinen 73 Nieuw Waldeck | 70 | 3 | C | € 325.000 | € 4.643 |
| Schoutendreef 357 Dreven en Gaarden | 76 | 3 | E | € 310.000 | € 4.079 |
| Koopmans van Boekerenstraat 73 Laakkwartier-Oost | 78 | 3 | C | € 325.000 | € 4.167 |
| Den Helderstraat 92 Leyenburg | 72 | 3 | D | € 279.000 | € 3.875 |
| Drogersdijk 42 Oud Scheveningen | 71 | 3 | G | € 369.500 | € 5.204 |
| Roggekamp 297 Kampen | 77 | 3 | D | € 289.000 | € 3.753 |
| Vreeswijkstraat 84 Morgenstond-Oost | 68 | 3 | C | € 350.000 | € 5.147 |
| Lunterenstraat 105 Oostbroek-Noord | 68 | 3 | A | € 299.500 | € 4.404 |
| Monnickendamplein 18 Leyenburg | 75 | 3 | A | € 374.500 | € 4.993 |
| Leeghwaterkade 43 Laakhaven-Oost | 75 | 3 | A | € 375.000 | € 5.000 |
| Ru Paréstraat 38 Kom Loosduinen | 79 | 3 | A | € 325.000 | € 4.114 |