Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 152 m² |
| Perceel | 135 m² |
| Kamers | 7 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS HAARLEM (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 65 houses in Haarlem met 106–197 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 43e percentiel (-3.5% t.o.v. mediaan van € 6.132/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 935 |
|---|---|
| Dichtheid | 2919 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 614.000 deze listing +46% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03921902
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | HERO KDV – Hof van Jacob — 0.15 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.65 km |
| Supermarkt | Lidl — 0.46 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boerhaavewijk Apotheek — 0.21 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpratijk De ZOED — 0.18 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 0.41 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Haarlem Spaarnwoude — 1.91 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Smaakvol — 0.15 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.292 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 193.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 152 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.432 per jaar (~€ 203/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.495 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1976 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~608 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hospeslaan 63 Ramplaankwartier | 141 | E | € 850.000 |
+€ 46.530
4 stap(pen)
|
€ 896.530 | € -2.470 | |
| Eenhoornstraat 44 Sterrenbuurt | 129 | D | € 895.000 |
+€ 34.830
3 stap(pen)
|
€ 929.830 | +€ 30.830 | |
| Esschilderstraat 38 Welgelegen | 187 | C | € 895.000 |
+€ 37.400
2 stap(pen)
|
€ 932.400 | +€ 33.400 | |
| Marnixstraat 156 Bomenbuurt-west | 135 | B | € 850.000 |
+€ 14.850
1 stap(pen)
|
€ 864.850 | € -34.150 | |
| Achterweg 18 Kweektuinbuurt | 125 | D | € 825.000 |
+€ 33.750
3 stap(pen)
|
€ 858.750 | € -40.250 | |
| Corellistraat 2 Boerhaavevaart | 135 | A | € 845.000 | +€ 0 | € 845.000 | € -54.000 | |
| De Haasstraat 16 Heiliglanden | 189 | C | € 925.000 |
+€ 37.800
2 stap(pen)
|
€ 962.800 | +€ 63.800 | |
| Jan Gijzenkade 151 Dietsveld | 129 | D | € 795.000 |
+€ 34.830
3 stap(pen)
|
€ 829.830 | € -69.170 | |
| Acaciastraat 23 Bomenbuurt-west | 122 | C | € 800.000 |
+€ 24.400
2 stap(pen)
|
€ 824.400 | € -74.600 | |
| Muiderslotweg 143 Roemer Visscherbuurt | 136 | C | € 795.000 |
+€ 27.200
2 stap(pen)
|
€ 822.200 | € -76.800 | |
| Sparrenstraat 32 Kweektuinbuurt | 150 | A | € 985.000 | +€ 0 | € 985.000 | +€ 86.000 | |
| Pieter Wantelaan 32 Ramplaankwartier | 129 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -104.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lodewijk van Deyssellaan 204 De Krim | 159 | 7 | C | € 975.000 | € 6.132 |
| Hospeslaan 63 Ramplaankwartier | 141 | 7 | E | € 850.000 | € 6.028 |
| Vinkenstraat 36 Nachtegaalbuurt | 141 | 7 | C | € 750.000 | € 5.319 |
| Thomsonlaan 63 Natuurkundigenbuurt-west | 163 | 7 | C | € 1.050.000 | € 6.442 |
| Lange Herenstraat 50 Stationsbuurt | 153 | 7 | C | € 700.000 | € 4.575 |
| Sparrenstraat 32 Kweektuinbuurt | 150 | 6 | A | € 985.000 | € 6.567 |
| Marnixstraat 156 Bomenbuurt-west | 135 | 7 | B | € 850.000 | € 6.296 |
| Muiderslotweg 143 Roemer Visscherbuurt | 136 | 7 | C | € 795.000 | € 5.846 |
| Eenhoornstraat 44 Sterrenbuurt | 129 | 7 | D | € 895.000 | € 6.938 |
| Corellistraat 2 Boerhaavevaart | 135 | 6 | A | € 845.000 | € 6.259 |
| Theemsstraat 74 Zeeheldenbuurt | 161 | 6 | E | € 1.135.000 | € 7.050 |
| Pieter Wantelaan 32 Ramplaankwartier | 129 | 6 | A | € 795.000 | € 6.163 |