apartment · resale
Meerhuizenstraat 11
1078TE Amsterdam · IJselbuurt-Oost · wijk IJselbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 69 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dop Makelaars (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 253 apartments in Amsterdam met 48–89 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 34e percentiel (-6.9% t.o.v. mediaan van € 8.250/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.870 |
|---|---|
| Dichtheid | 21639 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 541.000 deze listing -2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 82% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KL02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Philadelphia — 0.05 km · 40 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KleintjeZuid — 0.65 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.23 km · 35 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Zuider Apotheek — 0.12 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Groepspraktijk Trompenburg — 0.46 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 1.23 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Amstel — 0.64 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Cafe Vrijdag — 0.22 km · 93 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.530 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 113.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 69 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.104 per jaar (~€ 92/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.622 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~897 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~276 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Oldenbarneveldtstraat 78 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 62 | B | € 525.000 |
+€ 6.820
1 stap(pen)
|
€ 531.820 | +€ 1.820 | |
| Bilderdijkstraat 188 Da Costabuurt-Zuid | 63 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | +€ 5.000 | |
| Egidiusstraat 63 Erasmusparkbuurt-West | 70 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | +€ 5.000 | |
| Legmeerstraat 24 Legmeerpleinbuurt | 60 | C | € 525.000 |
+€ 12.000
2 stap(pen)
|
€ 537.000 | +€ 7.000 | |
| Overtoom 414 Cremerbuurt-West | 63 | C | € 525.000 |
+€ 12.600
2 stap(pen)
|
€ 537.600 | +€ 7.600 | |
| De Clercqstraat 7 Da Costabuurt-Noord | 63 | D | € 500.000 |
+€ 17.010
3 stap(pen)
|
€ 517.010 | € -12.990 | |
| Kruysweerstraat 315 Amstelkwartier-Noord | 59 | A++++ | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | +€ 15.000 | |
| Admiraal De Ruijterweg 315 Erasmusparkbuurt-Oost | 69 | C | € 500.000 |
+€ 13.800
2 stap(pen)
|
€ 513.800 | € -16.200 | |
| KNSM-laan 736 KNSM-eiland | 76 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 20.000 | |
| Woestduinstraat 77 Westlandgrachtbuurt | 65 | C | € 495.000 |
+€ 13.000
2 stap(pen)
|
€ 508.000 | € -22.000 | |
| Marnixstraat 323 Marnixbuurt-Midden | 63 | C | € 495.000 |
+€ 12.600
2 stap(pen)
|
€ 507.600 | € -22.400 | |
| Eerste Atjehstraat 105 Timorpleinbuurt-Zuid | 65 | B | € 550.000 |
+€ 7.150
1 stap(pen)
|
€ 557.150 | +€ 27.150 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilderdijkstraat 188 Da Costabuurt-Zuid | 63 | 2 | A | € 535.000 | € 8.492 |
| De Clercqstraat 7 Da Costabuurt-Noord | 63 | 2 | D | € 500.000 | € 7.937 |
| Hasebroekstraat 3 Bellamybuurt-Zuid | 64 | 2 | B | € 465.000 | € 7.266 |
| Egidiusstraat 63 Erasmusparkbuurt-West | 70 | 3 | A | € 535.000 | € 7.643 |
| Van Oldenbarneveldtstraat 78 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 62 | 2 | B | € 525.000 | € 8.468 |
| Laurierstraat 55 Elandsgrachtbuurt | 69 | 3 | B | € 550.000 | € 7.971 |
| Admiraal De Ruijterweg 315 Erasmusparkbuurt-Oost | 69 | 3 | C | € 500.000 | € 7.246 |
| Tweede Schinkelstraat 23 Schinkelbuurt-Noord | 70 | 2 | B | € 640.000 | € 9.143 |
| Nieuwe Hoogstraat 33 Zuiderkerkbuurt | 68 | 3 | B | € 560.000 | € 8.235 |
| Van Speijkstraat 14 De Wester Quartier | 71 | 3 | C | € 575.000 | € 8.099 |
| Baarsjesweg 270 Paramariboplein e.o. | 73 | 3 | C | € 549.000 | € 7.521 |
| Eerste Atjehstraat 105 Timorpleinbuurt-Zuid | 65 | 3 | B | € 550.000 | € 8.462 |