databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Haarsteegsestraat 35

5254JN Haarsteeg · Haarsteeg · wijk Wijk 03 Haarsteeg · Heusden

€ 835.000
€ 3.300 / m²
253 8kamers E
Foto 1 van Haarsteegsestraat 35 Foto 2 van Haarsteegsestraat 35 Foto 3 van Haarsteegsestraat 35 Foto 4 van Haarsteegsestraat 35 Foto 5 van Haarsteegsestraat 35 Foto 6 van Haarsteegsestraat 35 Foto 7 van Haarsteegsestraat 35 Foto 8 van Haarsteegsestraat 35 Foto 9 van Haarsteegsestraat 35 Foto 10 van Haarsteegsestraat 35 Foto 11 van Haarsteegsestraat 35 Foto 12 van Haarsteegsestraat 35

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.253 m²
Perceel1655 m²
Kamers8 (6 slaap)

Inwoners2.590
Dichtheid307 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 562.000 deze listing +49% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt14%
Afstand basisschool0.8 km
Afstand supermarkt2.5 km
Afstand huisarts2.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.7 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU07970300 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Lambertusschool — 0.46 km · 5 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf K.C. Dikkertje Dap — 0.21 km
Restaurant Ribs en Dips — 0.34 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.986 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 181.522 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel E en 253 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 9.614 per jaar (~€ 801/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 4.787 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~8602 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~3795 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 5.566 per jaar en 5313 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Verbouwings-equivalente woningen in Heusden

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label E te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Burgemeester van de Heijdenstraat 86 Braken-West 245 A € 699.000 +€ 0 € 699.000 € -136.000
Donauring 1 Venne-West 197 C € 695.000 +€ 0 € 695.000 € -140.000

Alle vergelijkbare woningen (3)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Burgemeester van de Heijdenstraat 86 Braken-West 245 8 A € 699.000 € 2.853
Donauring 1 Venne-West 197 7 C € 695.000 € 3.528
Bosbeemd 17 Vijfhoeven 276 7 A+ € 1.390.000 € 5.036