Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 157 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Flevo Makelaars BV (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 10 houses in Zeewolde met 82–153 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+15.1% t.o.v. mediaan van € 3.846/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zeewolde
| Inwoners | 5.830 |
|---|---|
| Dichtheid | 2593 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 458.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 2.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 2.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 2.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00500004
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Panta Rhei — 0.37 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.93 km |
| Supermarkt | MMM Natuurvoedingswinkel & Theeschenkerij — 0.39 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 1.38 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.494 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.891 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.180 per jaar (~€ 98/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.592 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~826 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~118 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Zeewolde
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Windbaan 116 Derde woonwijk | 123 | B | € 450.000 |
+€ 50.430
4 stap(pen)
|
€ 500.430 | € -22.070 | |
| Wijde Mantel 14 Buurt 4 | 121 | A+++ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -27.500 | |
| Lijsterhof 29 Derde woonwijk | 122 | A | € 450.000 |
+€ 36.600
3 stap(pen)
|
€ 486.600 | € -35.900 | |
| Winde 130 Tweede woonwijk | 127 | A | € 435.000 |
+€ 38.100
3 stap(pen)
|
€ 473.100 | € -49.400 | |
| Almereweg 65 Eerste woonwijk | 125 | A | € 425.000 |
+€ 37.500
3 stap(pen)
|
€ 462.500 | € -60.000 | |
| Windbaan 111 Derde woonwijk | 125 | A | € 550.000 |
+€ 37.500
3 stap(pen)
|
€ 587.500 | +€ 65.000 | |
| Vossendal 52 Tweede woonwijk | 104 | A | € 400.000 |
+€ 31.200
3 stap(pen)
|
€ 431.200 | € -91.300 | |
| Dasseburcht 53 Tweede woonwijk | 102 | A | € 395.000 |
+€ 30.600
3 stap(pen)
|
€ 425.600 | € -96.900 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Windbaan 111 Derde woonwijk | 125 | 5 | A | € 550.000 | € 4.400 |
| Wijde Mantel 14 Buurt 4 | 121 | 6 | A+++ | € 495.000 | € 4.091 |
| Almereweg 65 Eerste woonwijk | 125 | 5 | A | € 425.000 | € 3.400 |
| Winde 130 Tweede woonwijk | 127 | 5 | A | € 435.000 | € 3.425 |
| Lijsterhof 29 Derde woonwijk | 122 | 4 | A | € 450.000 | € 3.689 |
| Windbaan 116 Derde woonwijk | 123 | 6 | B | € 450.000 | € 3.659 |
| Vossendal 52 Tweede woonwijk | 104 | 5 | A | € 400.000 | € 3.846 |
| Dasseburcht 53 Tweede woonwijk | 102 | 4 | A | € 395.000 | € 3.873 |