apartment · resale
Anna de Waalstraat 192
1506WW Zaandam · Spoorbuurt · wijk Zaandam West · Zaanstad
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 67 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | FRIS Woningmakelaars Zaandam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 apartments in Zaanstad met 46–87 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 82e percentiel (+21.4% t.o.v. mediaan van € 5.064/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Anna de Waalstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Anna de Waalstraat 160 | 67 | A+ | € 408.000 | € 6.090 |
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 905 |
|---|---|
| Dichtheid | 2913 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 362.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 67% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04792220
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Et Buut — 0.05 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterspelen Willibrord — 0.86 km |
| Supermarkt | Dirk — 0.39 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Romijn/MC De Vaart — 0.34 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Roos — 0.33 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Zaans Medisch Centrum — 1.4 km |
| OV-station | Busstation Zaandam — 0.43 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sushi Zaandam — 0.47 km · 51 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.967 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 85.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 67 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 938 per jaar (~€ 78/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.045 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~737 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~201 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prelude 39 Westerwatering Zuid | 76 | B | € 399.000 |
+€ 14.440
2 stap(pen)
|
€ 413.440 | +€ 1.440 | |
| Botenmakersstraat 75 Oud West | 78 | B | € 395.000 |
+€ 14.820
2 stap(pen)
|
€ 409.820 | € -2.180 | |
| Anna de Waalstraat 160 Spoorbuurt | 67 | A+ | € 408.000 | +€ 0 | € 408.000 | € -4.000 | |
| Kapelhof 41 Westerwatering Zuid | 85 | A | € 415.000 |
+€ 6.800
1 stap(pen)
|
€ 421.800 | +€ 9.800 | |
| Stokkenmolen 61 Westerkoog Oost | 74 | C | € 375.000 |
+€ 20.720
3 stap(pen)
|
€ 395.720 | € -16.280 | |
| Heiligeweg 93 Snuiverbuurt | 54 | A++ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -37.000 | |
| Wandelweg 58 Wormerveer Zuid | 69 | A | € 369.000 |
+€ 5.520
1 stap(pen)
|
€ 374.520 | € -37.480 | |
| Zuiderhoofddwarsstraat 3 Zuiderhoofdbuurt | 71 | B | € 350.000 |
+€ 13.490
2 stap(pen)
|
€ 363.490 | € -48.510 | |
| Claude Monetstraat 69 Schilders- en Waddenbuurt | 73 | C | € 335.000 |
+€ 20.440
3 stap(pen)
|
€ 355.440 | € -56.560 | |
| Conradstraat 10 Bomenbuurt | 64 | A | € 350.000 |
+€ 5.120
1 stap(pen)
|
€ 355.120 | € -56.880 | |
| Heiligeweg 93 Snuiverbuurt | 52 | A++ | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -62.000 | |
| Vlietsend 49 Zuiderhoofdbuurt | 49 | A++ | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -62.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Anna de Waalstraat 160 Spoorbuurt | 67 | 2 | A+ | € 408.000 | € 6.090 |
| Conradstraat 10 Bomenbuurt | 64 | 2 | A | € 350.000 | € 5.469 |
| Stokkenmolen 61 Westerkoog Oost | 74 | 2 | C | € 375.000 | € 5.068 |
| Wandelweg 58 Wormerveer Zuid | 69 | 3 | A | € 369.000 | € 5.348 |
| Zuiderhoofddwarsstraat 3 Zuiderhoofdbuurt | 71 | 3 | B | € 350.000 | € 4.930 |
| Claude Monetstraat 69 Schilders- en Waddenbuurt | 73 | 3 | C | € 335.000 | € 4.589 |
| Prelude 39 Westerwatering Zuid | 76 | 3 | B | € 399.000 | € 5.250 |
| Poelenburg 40 Poelenburg Noord | 68 | 3 | E | € 300.000 | € 4.412 |
| Leverkruidweg 185 Kogerveld | 69 | 3 | D | € 300.000 | € 4.348 |
| Fluitekruidweg 131 Kogerveld | 70 | 2 | F | € 270.000 | € 3.857 |
| Vestaplein 18 Wormerveer Zuid | 63 | 3 | C | € 300.000 | € 4.762 |
| Botenmakersstraat 75 Oud West | 78 | 3 | B | € 395.000 | € 5.064 |