Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 110 m² |
| Perceel | 199 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Rodenburg Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 63 houses in Apeldoorn met 77–143 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 11e percentiel (-22.8% t.o.v. mediaan van € 4.534/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 2.740 |
|---|---|
| Dichtheid | 3153 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 290.000 deze listing +33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 70% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000506
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Roos — 0.3 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Villa IN Kleur — 0.49 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.34 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek de Gaarde — 0.5 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Gaarde — 0.5 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gelre ziekenhuizen — 4.07 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Apeldoorn De Maten — 0.56 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | China Garden — 0.3 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.838 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 81.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 110 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.760 per jaar (~€ 147/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.985 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1430 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~440 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Holtrichtersveld 305 Matenveld | 88 | C | € 375.000 |
+€ 17.600
2 stap(pen)
|
€ 392.600 | +€ 7.600 | |
| Kleersnijdershorst 32 Matenhorst | 110 | C | € 375.000 |
+€ 22.000
2 stap(pen)
|
€ 397.000 | +€ 12.000 | |
| Touwslagershorst 103 Matenhorst | 93 | B | € 359.000 |
+€ 10.230
1 stap(pen)
|
€ 369.230 | € -15.770 | |
| Reigersweg 34 Vogelkwartier | 87 | B | € 395.000 |
+€ 9.570
1 stap(pen)
|
€ 404.570 | +€ 19.570 | |
| Vosbergen 28 De Bouwhof | 95 | B | € 400.000 |
+€ 10.450
1 stap(pen)
|
€ 410.450 | +€ 25.450 | |
| Vosweide 27 Osseveld-Oost | 82 | A | € 359.000 | +€ 0 | € 359.000 | € -26.000 | |
| 1e Wormenseweg 194 Vogelkwartier | 81 | E | € 385.000 |
+€ 26.730
4 stap(pen)
|
€ 411.730 | +€ 26.730 | |
| Kruizemuntstraat 149 De Mheen | 117 | B | € 399.500 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 412.370 | +€ 27.370 | |
| Kwikstraat 66 Winkewijert | 101 | E | € 385.000 |
+€ 33.330
4 stap(pen)
|
€ 418.330 | +€ 33.330 | |
| Malrove 20 Sluisoord | 124 | C | € 398.000 |
+€ 24.800
2 stap(pen)
|
€ 422.800 | +€ 37.800 | |
| Goudsmidshoeve 618 Matenhoeve | 123 | C | € 398.500 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 423.100 | +€ 38.100 | |
| Anna Bijnsring 158 Osseveld-West | 113 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 40.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kleersnijdershorst 32 Matenhorst | 110 | 5 | C | € 375.000 | € 3.409 |
| Anna Bijnsring 158 Osseveld-West | 113 | 5 | A | € 425.000 | € 3.761 |
| Spadelaan 60 Brummelhof | 114 | 5 | C | € 425.000 | € 3.728 |
| Steenhouwersdonk 114 Matendonk | 114 | 5 | A | € 427.500 | € 3.750 |
| Kruizemuntstraat 149 De Mheen | 117 | 5 | B | € 399.500 | € 3.415 |
| Frans van Mierisstraat 66 Orden | 102 | 5 | D | € 399.500 | € 3.917 |
| Kruizemuntstraat 997 De Mheen | 117 | 5 | A+ | € 425.000 | € 3.632 |
| Goudsmidshoeve 618 Matenhoeve | 123 | 5 | C | € 398.500 | € 3.240 |
| Bierbrouwershorst 610 Matenhorst | 115 | 6 | A+ | € 425.000 | € 3.696 |
| Malrove 20 Sluisoord | 124 | 5 | C | € 398.000 | € 3.210 |
| Kwikstraat 66 Winkewijert | 101 | 4 | E | € 385.000 | € 3.812 |
| De Ontvangst 32 Osseveld-Oost | 123 | 5 | C | € 439.500 | € 3.573 |