Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 97 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ooms Makelaars Rotterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 150 apartments in Rotterdam met 67–126 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 94e percentiel (+46.2% t.o.v. mediaan van € 4.760/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Maashaven N.z.
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Maashaven N.z. 865 | 147 | A++ | € 895.000 | € 6.088 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 7.225 |
|---|---|
| Dichtheid | 13073 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 456.000 deze listing +48% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991085
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS de Schalm — 0.24 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdam — 0.34 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.54 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Katendrecht — 0.07 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Katendrecht — 0.07 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Gezichtskliniek — 1.58 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Maashaven — 0.89 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Verhalenhuis Belvedere — 0.24 km · 45 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 140.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 97 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.164 per jaar (~€ 97/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.320 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~873 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~194 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wijnbrugstraat 75 Stadsdriehoek | 110 | A+ | € 650.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 661.000 | € -14.000 | |
| Van der Hoevenplein 179 Kop van Zuid | 87 | A | € 675.000 |
+€ 15.660
2 stap(pen)
|
€ 690.660 | +€ 15.660 | |
| Kruisplein 796 Cool | 101 | A | € 675.000 |
+€ 18.180
2 stap(pen)
|
€ 693.180 | +€ 18.180 | |
| Hoevestraat 24 Provenierswijk | 98 | B | € 625.000 |
+€ 28.420
3 stap(pen)
|
€ 653.420 | € -21.580 | |
| Westersingel 22 Oude Westen | 90 | A | € 695.000 |
+€ 16.200
2 stap(pen)
|
€ 711.200 | +€ 36.200 | |
| Heemraadssingel 208 Middelland | 103 | B | € 695.000 |
+€ 29.870
3 stap(pen)
|
€ 724.870 | +€ 49.870 | |
| Theseusstraat 143 Hillegersberg Noord | 111 | A | € 595.000 |
+€ 19.980
2 stap(pen)
|
€ 614.980 | € -60.020 | |
| Baan 34 Stadsdriehoek | 102 | A++ | € 739.000 | +€ 0 | € 739.000 | +€ 64.000 | |
| Schiekade 628 Agniesebuurt | 86 | A | € 585.000 |
+€ 15.480
2 stap(pen)
|
€ 600.480 | € -74.520 | |
| Rochussenstraat 257 Middelland | 109 | B | € 549.000 |
+€ 31.610
3 stap(pen)
|
€ 580.610 | € -94.390 | |
| Elektroweg 4 Hillegersberg Zuid | 87 | A+++ | € 570.000 | +€ 0 | € 570.000 | € -105.000 | |
| Boezemkade 327 Rubroek | 101 | A | € 549.000 |
+€ 18.180
2 stap(pen)
|
€ 567.180 | € -107.820 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hoevestraat 24 Provenierswijk | 98 | 3 | B | € 625.000 | € 6.378 |
| Kruisplein 796 Cool | 101 | 3 | A | € 675.000 | € 6.683 |
| Heemraadssingel 208 Middelland | 103 | 3 | B | € 695.000 | € 6.748 |
| Baan 34 Stadsdriehoek | 102 | 3 | A++ | € 739.000 | € 7.245 |
| Westersingel 22 Oude Westen | 90 | 3 | A | € 695.000 | € 7.722 |
| Jufferstraat 21 Stadsdriehoek | 93 | 3 | A | € 795.000 | € 8.548 |
| Van der Hoevenplein 179 Kop van Zuid | 87 | 3 | A | € 675.000 | € 7.759 |
| Bulgersteyn 7035 Stadsdriehoek | 98 | 3 | A | € 500.000 | € 5.102 |
| Schiekade 628 Agniesebuurt | 86 | 3 | A | € 585.000 | € 6.802 |
| Wijnbrugstraat 75 Stadsdriehoek | 110 | 3 | A+ | € 650.000 | € 5.909 |
| Kratonkade 688 Schiemond | 95 | 4 | A | € 550.000 | € 5.789 |
| Zwederstraat 16 Bloemhof | 101 | 3 | A++ | € 495.000 | € 4.901 |