apartment · resale
Beneluxlaan 1
2871HA Schoonhoven · Schoonhoven-Noord · wijk Wijk 12 Schoonhoven · Krimpenerwaard
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 87 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A++++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Schoonhoven (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Krimpenerwaard
| Inwoners | 2.415 |
|---|---|
| Dichtheid | 6148 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 336.000 deze listing +47% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 55% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19311201
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Schoonhovens College — 0.1 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 't Tuimelaartje — 0.07 km |
| Supermarkt | Lidl — 0.05 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Schoonhovense Apotheek — 0.69 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk van der Gaag — 0.7 km |
| Restaurant | Brasserie Springer — 0.54 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 96.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 50.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++++ en 87 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 696 per jaar (~€ 58/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.421 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~435 kg per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Krimpenerwaard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Buiten de Veerpoort 33 Schoonhoven-Oude Stad | 67 | A+++ | € 459.500 |
+€ 9.380
1 stap(pen)
|
€ 468.880 | € -26.120 | |
| Koestraat 109 Schoonhoven-Oude Stad | 87 | E | € 375.000 |
+€ 66.990
8 stap(pen)
|
€ 441.990 | € -53.010 |
Alle vergelijkbare woningen (2)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Koestraat 109 Schoonhoven-Oude Stad | 87 | 3 | E | € 375.000 | € 4.310 |
| Buiten de Veerpoort 33 Schoonhoven-Oude Stad | 67 | 3 | A+++ | € 459.500 | € 6.858 |