house · resale
Gebroeders van Doorenstraat 10
7603TS Almelo · Rumerslanden · wijk Sluitersveld · Almelo
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 152 m² |
| Perceel | 375 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Thoma Post Makelaars Almelo (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Almelo met 106–197 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+12.6% t.o.v. mediaan van € 3.127/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almelo
| Inwoners | 795 |
|---|---|
| Dichtheid | 3488 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 239.000 deze listing +124% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 64% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 1.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01411302
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | RK Bs. De Griffel — 0.32 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Nettorama — 0.22 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Buurtapotheek Almelo — 0.66 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | huisartsenpraktijk de Schelfhoed — 1.15 km |
| Ziekenhuis | ZGT Almelo — 4.67 km |
| OV-station | (naamloos) — 2.42 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Man Wah — 0.32 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.554 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 109.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 152 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.824 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.706 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1368 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~304 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Almelo
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Verzetslaan 2 Rumerslanden | 149 | F | € 450.000 |
+€ 81.950
7 stap(pen)
|
€ 531.950 | € -3.050 | |
| Slangemuur 2 Nijrees | 142 | A | € 489.500 |
+€ 25.560
2 stap(pen)
|
€ 515.060 | € -19.940 | |
| De Ortolaan 10 Zeven Bosjes | 116 | B | € 550.000 |
+€ 33.640
3 stap(pen)
|
€ 583.640 | +€ 48.640 | |
| De Havik 43 Leemslagen Zuid | 123 | B | € 425.000 |
+€ 35.670
3 stap(pen)
|
€ 460.670 | € -74.330 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Slangemuur 2 Nijrees | 142 | 5 | A | € 489.500 | € 3.447 |
| Verzetslaan 2 Rumerslanden | 149 | 5 | F | € 450.000 | € 3.020 |
| Kieftsbeeklaan 55 Kollenveld | 146 | 6 | A++ | € 425.000 | € 2.911 |
| De Havik 43 Leemslagen Zuid | 123 | 5 | B | € 425.000 | € 3.455 |
| De Haere 40 Havezathe | 130 | 5 | C | € 325.000 | € 2.500 |
| De Ortolaan 10 Zeven Bosjes | 116 | 4 | B | € 550.000 | € 4.741 |
| Hofwijck 12 Schelfhorst Zuidwest | 125 | 6 | C | € 319.000 | € 2.552 |
| Deken Reijgerslaan 30 Parkweg en omgeving | 114 | 5 | B | € 375.000 | € 3.289 |
| Eerste Sligtestraat 20 Ulk en omgeving | 122 | 5 | C | € 299.000 | € 2.451 |
| Palissade 3 Nijrees | 113 | 4 | A | € 389.000 | € 3.442 |
| Schoolstraat 63 Wonde en omgeving | 114 | 5 | C | € 329.500 | € 2.890 |
| Colonnade 46 Nijrees | 111 | 6 | A+ | € 369.000 | € 3.324 |