house · resale
Roerstraat 12
4388RW Oost-Souburg · Schoonenburg - Groot Abeele · wijk Oost-Souburg · Vlissingen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 112 m² |
| Perceel | 138 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Sinke Komejan Middelburg (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Vlissingen met 78–145 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 76e percentiel (+13.1% t.o.v. mediaan van € 2.565/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Vlissingen
| Inwoners | 2.105 |
|---|---|
| Dichtheid | 3181 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 270.000 deze listing +20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07180502
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Tweemaster-Kameleon — 0.07 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.39 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Souburg — 0.63 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Souburg — 0.41 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Admiraal De Ruyter Ziekenhuis — 3.13 km |
| OV-station | Vlissingen Souburg — 0.66 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Happy Garden — 0.47 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 69.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 112 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.240 per jaar (~€ 187/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.739 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1904 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~672 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 448 per jaar en 448 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Vlissingen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winkelmanstraat 4 Scheldestraat e.o. | 127 | E | € 289.000 |
+€ 27.940
3 stap(pen)
|
€ 316.940 | € -8.060 | |
| Noorderbaan 1 West-Souburg | 113 | C | € 325.000 |
+€ 10.170
1 stap(pen)
|
€ 335.170 | +€ 10.170 | |
| Van Ginkelstraat 33 Molenweg e.o. | 115 | C | € 295.000 |
+€ 10.350
1 stap(pen)
|
€ 305.350 | € -19.650 | |
| Koudekerkseweg 46 Bonedijkestraat e.o. | 104 | G | € 269.000 |
+€ 30.160
5 stap(pen)
|
€ 299.160 | € -25.840 | |
| Willem-Alexanderstraat 38 Kern Oost-Souburg Oost | 80 | B | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € -30.000 | |
| Gerrit Rietveldstraat 27 Het Fort e.o. | 102 | B | € 269.000 | +€ 0 | € 269.000 | € -56.000 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Noorderbaan 1 West-Souburg | 113 | 5 | C | € 325.000 | € 2.876 |
| Van Ginkelstraat 33 Molenweg e.o. | 115 | 5 | C | € 295.000 | € 2.565 |
| Merwedestraat 20 Schoonenburg | 111 | 5 | C | € 250.000 | € 2.252 |
| Gerrit Rietveldstraat 27 Het Fort e.o. | 102 | 5 | B | € 269.000 | € 2.637 |
| Winkelmanstraat 4 Scheldestraat e.o. | 127 | 5 | E | € 289.000 | € 2.276 |
| Koudekerkseweg 46 Bonedijkestraat e.o. | 104 | 4 | G | € 269.000 | € 2.587 |
| Glacisstraat 103 Scheldestraat e.o. | 99 | 5 | C | € 249.000 | € 2.515 |
| Duijvendrechtstraat 4 Bonedijkestraat e.o. | 104 | 4 | B | € 239.000 | € 2.298 |
| Zuilenburg 16 Bossenburgh - Weyevliet | 109 | 4 | C | € 219.500 | € 2.014 |
| Willem-Alexanderstraat 38 Kern Oost-Souburg Oost | 80 | 4 | B | € 295.000 | € 3.688 |
| Middelburgsestraat 33 Schoonenburg | 119 | 5 | C | € 525.000 | € 4.412 |