Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 129 m² |
| Perceel | 141 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Agnes Tomesen Makelaardij | Qualis (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 houses in Etten-Leur met 90–167 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 77e percentiel (+16.4% t.o.v. mediaan van € 3.897/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Etten-Leur
| Inwoners | 320 |
|---|---|
| Dichtheid | 3296 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| % huurwoning in buurt | 50% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07771003
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Hasselbraam — 0.41 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.32 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots Apotheek Nuiten — 0.81 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Etten-Leur — 1.79 km |
| Restaurant | Toscana — 0.24 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.793 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 118.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 129 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.290 per jaar (~€ 108/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.901 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~903 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~129 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Etten-Leur
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wielewaal 20 Het Hooghuis | 120 | B | € 550.000 |
+€ 49.200
4 stap(pen)
|
€ 599.200 | +€ 14.200 | |
| Patronaatstraat 3 Schoenmakershoek | 124 | A | € 595.000 |
+€ 18.104
3 stap(pen)
|
€ 613.104 | +€ 28.104 | |
| Brandseweg 62 De Keen | 134 | A+ | € 525.000 |
+€ 29.480
2 stap(pen)
|
€ 554.480 | € -30.520 | |
| Wildbaan 113 De Grient | 116 | C | € 465.000 |
+€ 58.000
5 stap(pen)
|
€ 523.000 | € -62.000 | |
| Keenseweg 1 De Keen | 133 | A | € 610.000 |
+€ 39.900
3 stap(pen)
|
€ 649.900 | +€ 64.900 | |
| Vinkenbroek 117 De Keen | 130 | A+ | € 459.000 |
+€ 28.600
2 stap(pen)
|
€ 487.600 | € -97.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Keenseweg 1 De Keen | 133 | 6 | A | € 610.000 | € 4.586 |
| Brandseweg 62 De Keen | 134 | 6 | A+ | € 525.000 | € 3.918 |
| Patronaatstraat 3 Schoenmakershoek | 124 | 5 | A | € 595.000 | € 4.798 |
| Vinkenbroek 117 De Keen | 130 | 6 | A+ | € 459.000 | € 3.531 |
| Wielewaal 20 Het Hooghuis | 120 | 5 | B | € 550.000 | € 4.583 |
| Wildbaan 113 De Grient | 116 | 5 | C | € 465.000 | € 4.009 |
| Hamiltonstraat 2 Baai 2 | 121 | 5 | A | € 419.500 | € 3.467 |
| Trompetlaan 75 Grauwe Polder 3 | 119 | 7 | C | € 375.000 | € 3.151 |
| Europalaan 67 Centrum Oost 1 | 112 | 5 | D | € 389.000 | € 3.473 |
| Cimbaalhof 47 Grauwe Polder 1 | 112 | 5 | C | € 375.000 | € 3.348 |
| Hazeleger 14 De Grient | 109 | 5 | C | € 369.000 | € 3.385 |
| Antoon Coolenstraat 36 Banakkers 3 | 105 | 5 | D | € 365.000 | € 3.476 |