apartment · resale
Barbusselaan 175
1102TT Amsterdam · Venserpolder-West · wijk Venserpolder · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 70 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VZ Makelaardij & Taxaties (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 261 apartments in Amsterdam met 49–91 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 3e percentiel (-43.9% t.o.v. mediaan van € 8.269/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 5.010 |
|---|---|
| Dichtheid | 10062 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 286.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 77% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363TB01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | B.S. Klaverblad — 0.28 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.73 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.85 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Praktijk Diemen Holland Park — 1.29 km |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC locatie AMC — 3.12 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Strandvliet — 0.31 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Shanta's Roti's Afhaalcenter — 0.31 km · 28 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 70.652 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 70 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.750 per jaar (~€ 146/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.698 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1540 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~630 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 630 per jaar en 630 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Papendrechtstraat 4 Reigersbos 1 | 76 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Leerdamhof 272 L-buurt | 62 | B | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Kleiburg 1046 Bijlmermuseum-Zuid | 60 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Jan Campertplein 31 Weesp Dichtersbuurt | 67 | E | € 319.500 |
+€ 8.710
2 stap(pen)
|
€ 328.210 | +€ 3.210 | |
| Henriëtte Roland Holsthof 19 Weesp Dichtersbuurt | 58 | C | € 320.000 | +€ 0 | € 320.000 | € -5.000 | |
| Jan Prinsstraat 87 Weesp Dichtersbuurt | 58 | E | € 325.000 |
+€ 7.540
2 stap(pen)
|
€ 332.540 | +€ 7.540 | |
| Dalsteindreef 254 Venserpolder-Oost | 73 | B | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | +€ 10.000 | |
| Opijnenhof 70 Holendrecht-Zuid | 73 | A+ | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | +€ 10.000 | |
| Bramzeilhof 26 Banne-Noordoost | 74 | B | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | +€ 10.000 | |
| J.H.Leopoldhof 83 Weesp Dichtersbuurt | 58 | C | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | € -10.000 | |
| Sportparklaan 171 Weesp Dichtersbuurt | 67 | C | € 349.500 | +€ 0 | € 349.500 | +€ 24.500 | |
| Klaroenstraat 48 K-buurt-Zuidoost | 78 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jan Campertplein 31 Weesp Dichtersbuurt | 67 | 3 | E | € 319.500 | € 4.769 |
| Dalsteindreef 254 Venserpolder-Oost | 73 | 3 | B | € 335.000 | € 4.589 |
| Opijnenhof 70 Holendrecht-Zuid | 73 | 3 | A+ | € 335.000 | € 4.589 |
| Henriëtte Roland Holsthof 51 Weesp Dichtersbuurt | 67 | 3 | F | € 339.500 | € 5.067 |
| Sportparklaan 171 Weesp Dichtersbuurt | 67 | 3 | C | € 349.500 | € 5.216 |
| Bramzeilhof 26 Banne-Noordoost | 74 | 3 | B | € 335.000 | € 4.527 |
| Johan Huizingalaan 310 Louis Crispijnbuurt | 72 | 3 | D | € 375.000 | € 5.208 |
| Papendrechtstraat 4 Reigersbos 1 | 76 | 3 | C | € 325.000 | € 4.276 |
| Eastonstraat 105 Osdorp-Zuidoost | 77 | 3 | F | € 350.000 | € 4.545 |
| Klaroenstraat 48 K-buurt-Zuidoost | 78 | 3 | A | € 350.000 | € 4.487 |
| Brittenburg 39 Buitenveldert-Zuid-Midden | 67 | 3 | C | € 415.000 | € 6.194 |