Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 135 m² |
| Perceel | 74 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van 't Hof Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 39 houses in Gouda met 94–175 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 38e percentiel (-2.2% t.o.v. mediaan van € 4.167/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Gouda
| Inwoners | 1.010 |
|---|---|
| Dichtheid | 2126 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 595.000 deze listing -8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 11% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05130903
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kindcentrum Westergouwe — 0.54 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.58 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Grendel — 0.91 km |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 0.51 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Groene Hart Ziekenhuis — 2.51 km |
| OV-station | Gouda — 2.1 km |
| Restaurant | Restaurantosaurus — 0.36 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 135 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.160 per jaar (~€ 180/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.806 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1755 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~540 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Gouda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gravin Jacobastraat 12 Ouwe Gouwe | 114 | C | € 525.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 547.800 | € -2.200 | |
| Michiel Bisschopplantsoen 6 Percelenbuurt | 112 | A++++ | € 529.000 | +€ 0 | € 529.000 | € -21.000 | |
| Graaf Florisweg 47 Ouwe Gouwe | 102 | D | € 500.000 |
+€ 27.540
3 stap(pen)
|
€ 527.540 | € -22.460 | |
| Tweede kade 52 Kadenbuurt | 120 | C | € 500.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 524.000 | € -26.000 | |
| Jan van Renesseplein 6 Ouwe Gouwe | 114 | E | € 545.000 |
+€ 37.620
4 stap(pen)
|
€ 582.620 | +€ 32.620 | |
| Jaap Edenlaan 11 Sportbuurt | 140 | D | € 549.500 |
+€ 37.800
3 stap(pen)
|
€ 587.300 | +€ 37.300 | |
| Cronestein 37 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt | 130 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -50.000 | |
| Adriaen Gerridsz de Vrijestraat 4 Kadenbuurt | 112 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | € -51.000 | |
| Roompolderstraat 27 Polderbuurt | 124 | B | € 485.000 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 498.640 | € -51.360 | |
| Planciuslaan 14 Windrooskwartier en Heesterbuurt | 125 | B | € 480.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 493.750 | € -56.250 | |
| Nieuwehaven 314 Turfmarkt e.o. | 135 | C | € 585.000 |
+€ 27.000
2 stap(pen)
|
€ 612.000 | +€ 62.000 | |
| Gedenklaan 25 Voorwillenseweg | 134 | A+++ | € 620.000 | +€ 0 | € 620.000 | +€ 70.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jaap Edenlaan 11 Sportbuurt | 140 | 5 | D | € 549.500 | € 3.925 |
| Cronestein 37 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt | 130 | 5 | A | € 500.000 | € 3.846 |
| Gedenklaan 25 Voorwillenseweg | 134 | 5 | A+++ | € 620.000 | € 4.627 |
| Planciuslaan 14 Windrooskwartier en Heesterbuurt | 125 | 5 | B | € 480.000 | € 3.840 |
| Nieuwehaven 314 Turfmarkt e.o. | 135 | 4 | C | € 585.000 | € 4.333 |
| Tweede kade 52 Kadenbuurt | 120 | 5 | C | € 500.000 | € 4.167 |
| Planciuslaan 10 Windrooskwartier en Heesterbuurt | 125 | 5 | B | € 435.000 | € 3.480 |
| Walmolenerf 61 Molenbuurt | 131 | 6 | A | € 650.000 | € 4.962 |
| Roompolderstraat 27 Polderbuurt | 124 | 6 | B | € 485.000 | € 3.911 |
| Drossaardslag 32 Slagenbuurt | 120 | 5 | C | € 450.000 | € 3.750 |
| Rodenburg 25 Hoevenbuurt | 118 | 5 | A | € 450.000 | € 3.814 |
| Reeuwijkpolderplantsoen 3 Polderbuurt | 154 | 5 | A | € 625.000 | € 4.058 |