Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 99 m² |
| Perceel | 118 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 27 houses in Velsen met 69–128 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 51e percentiel (+0.3% t.o.v. mediaan van € 4.926/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Velsen
| Inwoners | 710 |
|---|---|
| Dichtheid | 3524 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 330.000 deze listing +48% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04530202
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Franciscusschool 2 — 0.5 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.11 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Yusuf Market — 0.82 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Kuylman — 0.92 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk 't Plein — 0.67 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Rode Kruis Ziekenhuis — 3.22 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Driehuis — 1.41 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Grand Café Staal — 0.71 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.335 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 99 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.980 per jaar (~€ 165/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.500 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1683 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~594 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 396 per jaar en 396 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Velsen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hazevlak 83 Bellatrixbuurt | 111 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 6.000 | |
| Hagelingerweg 40 Santpoort-Dorp | 104 | G | € 450.000 |
+€ 30.160
5 stap(pen)
|
€ 480.160 | € -8.840 | |
| Cederstraat 27 Tussenbeeksbuurt | 111 | B | € 498.000 | +€ 0 | € 498.000 | +€ 9.000 | |
| Johanna Naberstraat 2 Weidbuurt | 92 | B | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 11.000 | |
| Pegasusstraat 36 Herculesbuurt | 97 | C | € 498.500 |
+€ 8.730
1 stap(pen)
|
€ 507.230 | +€ 18.230 | |
| Wilhelmina Druckerstraat 13 Weidbuurt | 92 | A | € 520.000 | +€ 0 | € 520.000 | +€ 31.000 | |
| Aletta Jacobsstraat 37 Weidbuurt | 92 | B | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 36.000 | |
| Vromaadweg 109 Bastionbuurt | 123 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | +€ 46.000 | |
| Snelliusstraat 73 Kikvorsbuurt | 86 | D | € 425.000 |
+€ 13.760
2 stap(pen)
|
€ 438.760 | € -50.240 | |
| Wijk aan Zeeërweg 116 Zeeheldenbuurt | 117 | C | € 425.000 |
+€ 10.530
1 stap(pen)
|
€ 435.530 | € -53.470 | |
| Kastanjestraat 7 Tussenbeeksbuurt | 116 | C | € 425.000 |
+€ 10.440
1 stap(pen)
|
€ 435.440 | € -53.560 | |
| Zwaanstraat 5 Herculesbuurt | 107 | C | € 425.000 |
+€ 9.630
1 stap(pen)
|
€ 434.630 | € -54.370 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hagelingerweg 40 Santpoort-Dorp | 104 | 5 | G | € 450.000 | € 4.327 |
| De Vliet 7 Maadbuurt | 107 | 5 | A | € 550.000 | € 5.140 |
| Pegasusstraat 36 Herculesbuurt | 97 | 4 | C | € 498.500 | € 5.139 |
| Zwaanstraat 5 Herculesbuurt | 107 | 5 | C | € 425.000 | € 3.972 |
| Alexander Bellstraat 69 Natuurkundigenbuurt | 104 | 5 | D | € 395.000 | € 3.798 |
| Hazevlak 83 Bellatrixbuurt | 111 | 5 | B | € 495.000 | € 4.459 |
| Johanna Naberstraat 2 Weidbuurt | 92 | 4 | B | € 500.000 | € 5.435 |
| Wilhelmina Druckerstraat 13 Weidbuurt | 92 | 4 | A | € 520.000 | € 5.652 |
| Aletta Jacobsstraat 37 Weidbuurt | 92 | 4 | B | € 525.000 | € 5.707 |
| Snelliusstraat 73 Kikvorsbuurt | 86 | 5 | D | € 425.000 | € 4.942 |
| Cederstraat 27 Tussenbeeksbuurt | 111 | 6 | B | € 498.000 | € 4.486 |
| Dirk Hartoghstraat 2 Zeeheldenbuurt | 99 | 4 | F | € 350.000 | € 3.535 |