Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 59 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VENK makelaars taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 89 apartments in Rotterdam met 41–76 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 53e percentiel (+1.4% t.o.v. mediaan van € 5.434/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 8.445 |
|---|---|
| Dichtheid | 6774 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 306.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 71% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990451
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Podium — 0.3 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.38 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Abtsweg — 0.32 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Z.D.N. Akrum — 0.39 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 2.21 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Blijdorp — 1.69 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | New City — 0.31 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 70.652 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 59 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.475 per jaar (~€ 123/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.675 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1298 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~531 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 531 per jaar en 531 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prins Hendrikkade 83 Noordereiland | 54 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Pompenburg 310 Oude Noorden | 65 | A+ | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Banierstraat 33 Agniesebuurt | 50 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Ahornlaan 67 Schiebroek | 59 | D | € 320.000 |
+€ 4.130
1 stap(pen)
|
€ 324.130 | € -870 | |
| Bernardus Gewinstraat 17 Rubroek | 50 | F | € 315.000 |
+€ 8.500
3 stap(pen)
|
€ 323.500 | € -1.500 | |
| Schiedamseweg 256 Bospolder | 66 | C | € 329.000 | +€ 0 | € 329.000 | +€ 4.000 | |
| Margrietstraat 16 Hillegersberg Zuid | 64 | D | € 325.000 |
+€ 4.480
1 stap(pen)
|
€ 329.480 | +€ 4.480 | |
| Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven | 61 | D | € 315.000 |
+€ 4.270
1 stap(pen)
|
€ 319.270 | € -5.730 | |
| Rubensstraat 26 Kralingen West | 58 | E | € 329.000 |
+€ 7.540
2 stap(pen)
|
€ 336.540 | +€ 11.540 | |
| Schiedamseweg 92 Bospolder | 68 | A+ | € 307.500 | +€ 0 | € 307.500 | € -17.500 | |
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | F | € 295.000 |
+€ 10.710
3 stap(pen)
|
€ 305.710 | € -19.290 | |
| Pannekoekstraat 62 Stadsdriehoek | 60 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hogenbanweg 78 Oud Mathenesse | 60 | 4 | D | € 279.500 | € 4.658 |
| Ahornlaan 67 Schiebroek | 59 | 3 | D | € 320.000 | € 5.424 |
| Rubensstraat 26 Kralingen West | 58 | 3 | E | € 329.000 | € 5.672 |
| Insulindestraat 157 Bergpolder | 64 | 4 | C | € 365.000 | € 5.703 |
| Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven | 61 | 3 | D | € 315.000 | € 5.164 |
| Pannekoekstraat 62 Stadsdriehoek | 60 | 3 | C | € 350.000 | € 5.833 |
| Bergweg 330 Agniesebuurt | 61 | 3 | B | € 350.000 | € 5.738 |
| Pannekoekstraat 50 Stadsdriehoek | 62 | 3 | C | € 350.000 | € 5.645 |
| Schiekade 21 Provenierswijk | 62 | 3 | C | € 298.000 | € 4.806 |
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | 3 | F | € 295.000 | € 4.683 |
| Prins Hendrikkade 83 Noordereiland | 54 | 3 | A | € 325.000 | € 6.019 |
| Margrietstraat 16 Hillegersberg Zuid | 64 | 3 | D | € 325.000 | € 5.078 |