Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 113 m² |
| Perceel | 146 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Liessum Makelaars Breda (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Breda met 79–146 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 20e percentiel (-12.7% t.o.v. mediaan van € 4.310/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 4.610 |
|---|---|
| Dichtheid | 5792 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 342.000 deze listing +24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580600
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Hoogakker — 0.19 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Haagse Beemden — 0.31 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Haagse Beemden — 0.32 km |
| Ziekenhuis | Amphia Breda — 4.58 km |
| OV-station | Breda-Prinsenbeek — 1.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Il Primo — 0.47 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 91.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 113 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.260 per jaar (~€ 188/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.217 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1921 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~678 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 452 per jaar en 452 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beukstraat 17 Tuinzigt | 115 | D | € 415.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 433.400 | +€ 8.400 | |
| Sporenweide 1 Kievitsloop | 123 | C | € 425.000 |
+€ 11.070
1 stap(pen)
|
€ 436.070 | +€ 11.070 | |
| Brasschaatstraat 33 Biesdonk | 121 | C | € 395.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 405.890 | € -19.110 | |
| Jeannette Houwingstraat 8 Kesteren | 99 | C | € 395.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 403.910 | € -21.090 | |
| Hondsdonk 15 Gageldonk | 137 | B | € 449.000 | +€ 0 | € 449.000 | +€ 24.000 | |
| Jasmijnstraat 26 Tuinzigt | 109 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 25.000 | |
| Wisentstraat 35 Brabantpark | 106 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -30.000 | |
| Wederiktuin 8 Gageldonk | 92 | B | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -30.000 | |
| Hoekakker 55 Gageldonk | 88 | B | € 389.500 | +€ 0 | € 389.500 | € -35.500 | |
| Laagbos 6 Gageldonk | 113 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | +€ 40.000 | |
| Oostendestraat 1 Biesdonk | 114 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -50.000 | |
| Olmstraat 83 Tuinzigt | 88 | A+ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Beukstraat 17 Tuinzigt | 115 | 5 | D | € 415.000 | € 3.609 |
| Jasmijnstraat 26 Tuinzigt | 109 | 5 | B | € 450.000 | € 4.128 |
| Laagbos 6 Gageldonk | 113 | 5 | A | € 465.000 | € 4.115 |
| Oostendestraat 1 Biesdonk | 114 | 5 | B | € 375.000 | € 3.289 |
| Haamstedestraat 12 Ypelaar | 108 | 5 | C | € 469.000 | € 4.343 |
| Blokvucht 33 Waterdonken | 115 | 5 | A | € 490.000 | € 4.261 |
| Sporenweide 1 Kievitsloop | 123 | 5 | C | € 425.000 | € 3.455 |
| Minckelersstraat 16 Doornbos-Linie | 104 | 5 | C | € 495.000 | € 4.760 |
| Wisentstraat 35 Brabantpark | 106 | 4 | A | € 395.000 | € 3.726 |
| Vianendreef 37 Prinsenbeek | 118 | 4 | A | € 479.000 | € 4.059 |