databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Zandvoortselaan 113

2106CL Heemstede · Zandvoortselaan en Berkenrode en omgeving · wijk Wijk 00 Heemstede-Centrum · Heemstede

€ 549.000
€ 5.279 / m²
104 4kamers G
Foto 1 van Zandvoortselaan 113 Foto 2 van Zandvoortselaan 113 Foto 3 van Zandvoortselaan 113 Foto 4 van Zandvoortselaan 113 Foto 5 van Zandvoortselaan 113 Foto 6 van Zandvoortselaan 113 Foto 7 van Zandvoortselaan 113 Foto 8 van Zandvoortselaan 113 Foto 9 van Zandvoortselaan 113 Foto 10 van Zandvoortselaan 113 Foto 11 van Zandvoortselaan 113 Foto 12 van Zandvoortselaan 113

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.104 m²
Perceel145 m²
Kamers4 (3 slaap)
EnergielabelG
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Kramer & Partners Makelaars (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Heemstede met 72–135 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 16e percentiel (-7.8% t.o.v. mediaan van € 5.725/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Heemstede

Inwoners2.175
Dichtheid3715 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.4
Gemiddelde WOZ (buurt) € 799.000 deze listing -31% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt15%
Afstand basisschool0.8 km
Afstand supermarkt0.4 km
Afstand huisarts0.8 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03970002 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Bosch en Hovenschool — 0.49 km · 16 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Ekoplaza — 0.19 km · 8 totaal binnen zoekradius
Apotheek Aerdenhout Apotheek — 0.47 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Beunder — 0.51 km · 8 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Spaarne Gasthuis Zuid — 2.75 km · 2 totaal binnen zoekradius
OV-station Heemstede-Aerdenhout — 0.38 km
Restaurant Azzurro — 0.07 km · 8 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.621 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 119.348 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel G en 104 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 5.720 per jaar (~€ 477/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.098 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~4992 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2288 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 4.056 per jaar en 3640 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Verbouwings-equivalente woningen in Heemstede

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label G te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Linge 10 Rivierenbuurt 105 B € 600.000 +€ 0 € 600.000 +€ 51.000
Dr. Schaepmanlaan 6 Glipper Dreef en Staatsliedenbuurt 125 C € 650.000 +€ 0 € 650.000 +€ 101.000

Alle vergelijkbare woningen (7)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Linge 10 Rivierenbuurt 105 4 B € 600.000 € 5.714
Prinsessenhof 36 De Glip 121 4 C € 695.000 € 5.744
Dr. Schaepmanlaan 6 Glipper Dreef en Staatsliedenbuurt 125 5 C € 650.000 € 5.200
Landzichtlaan 49 Centrum 107 4 E € 840.000 € 7.850
Franz Lehárlaan 112 Schouwbroekerpolder 130 5 A+ € 675.000 € 5.192
Oosterlaan 20 Centrum 117 5 E € 850.000 € 7.265
Franz Lehárlaan 99 Schouwbroekerpolder 132 5 C € 735.000 € 5.568