databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

KNSM-laan 736

1019LS Amsterdam · KNSM-eiland · wijk Oostelijk Havengebied · Amsterdam

€ 550.000
€ 7.237 / m²
76 3kamers A
Foto 1 van KNSM-laan 736 Foto 2 van KNSM-laan 736 Foto 3 van KNSM-laan 736 Foto 4 van KNSM-laan 736 Foto 5 van KNSM-laan 736 Foto 6 van KNSM-laan 736 Foto 7 van KNSM-laan 736 Foto 8 van KNSM-laan 736 Foto 9 van KNSM-laan 736 Foto 10 van KNSM-laan 736 Foto 11 van KNSM-laan 736 Foto 12 van KNSM-laan 736

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.76 m²
Kamers3 (2 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 272 apartments in Amsterdam met 53–98 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 30e percentiel (-10.8% t.o.v. mediaan van € 8.112/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Amsterdam

Inwoners2.325
Dichtheid19202 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.7
Gemiddelde WOZ (buurt) € 594.000 deze listing -7% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt51%
Afstand basisschool1.3 km
Afstand supermarkt1.4 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.7 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU0363MA02 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Basisschool de Achthoek — 0.44 km · 10 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.58 km · 6 totaal binnen zoekradius
Apotheek Zeeburg — 0.7 km
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Javaeiland — 0.63 km · 2 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis OLVG, locatie Oost — 2.93 km · 2 totaal binnen zoekradius
OV-station (naamloos) — 0.99 km · 12 totaal binnen zoekradius
Restaurant Paon Bali — 0.16 km · 14 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.626 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 117.391 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 76 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.216 per jaar (~€ 101/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.727 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~988 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~304 m³ per jaar

Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Esplanade de Meer 273 Park de Meer 82 A € 550.000 +€ 0 € 550.000 € 0
Eksterstraat 49 Vogelbuurt-Zuid 81 G € 525.000 +€ 32.400
6 stap(pen)
  • G→F: € 2.430 (kierdichting, basis isolatie)
  • F→E: € 3.240 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 4.860 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.670 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 7.290 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 8.910 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 557.400 +€ 7.400
Laurierstraat 55 Elandsgrachtbuurt 69 B € 550.000 +€ 7.590
1 stap(pen)
  • B→A: € 7.590 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 557.590 +€ 7.590
Baarsjesweg 270 Paramariboplein e.o. 73 C € 549.000 +€ 14.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 6.570 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 8.030 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 563.600 +€ 13.600
Sumatraplantsoen 25 Sumatraplantsoenbuurt 75 C € 550.000 +€ 15.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 6.750 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 8.250 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 565.000 +€ 15.000
Egidiusstraat 63 Erasmusparkbuurt-West 70 A € 535.000 +€ 0 € 535.000 € -15.000
Nieuwe Hoogstraat 33 Zuiderkerkbuurt 68 B € 560.000 +€ 7.480
1 stap(pen)
  • B→A: € 7.480 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 567.480 +€ 17.480
Tidorestraat 110 Sumatraplantsoenbuurt 75 A € 570.000 +€ 0 € 570.000 +€ 20.000
Valkhof 36 Gelderlandpleinbuurt 79 B € 515.000 +€ 8.690
1 stap(pen)
  • B→A: € 8.690 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 523.690 € -26.310
Admiraal De Ruijterweg 315 Erasmusparkbuurt-Oost 69 C € 500.000 +€ 13.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 6.210 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.590 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 513.800 € -36.200
Van Speijkstraat 14 De Wester Quartier 71 C € 575.000 +€ 14.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 6.390 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.810 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 589.200 +€ 39.200
De Rijpgracht 39 Landlust-Zuid 71 D € 575.000 +€ 19.170
3 stap(pen)
  • D→C: € 4.970 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.390 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.810 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 594.170 +€ 44.170

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Sumatraplantsoen 25 Sumatraplantsoenbuurt 75 3 C € 550.000 € 7.333
Tidorestraat 110 Sumatraplantsoenbuurt 75 3 A € 570.000 € 7.600
Baarsjesweg 270 Paramariboplein e.o. 73 3 C € 549.000 € 7.521
Makassarstraat 126 Makassarpleinbuurt 78 3 A+ € 600.000 € 7.692
Entrepothof 34 Entrepot-Noordwest 79 3 C € 590.000 € 7.468
Van Speijkstraat 14 De Wester Quartier 71 3 C € 575.000 € 8.099