house · resale
Centaur 26
3645SH Vinkeveen · Zuiderwaard-Westerheul · wijk Vinkeveen · De Ronde Venen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 139 m² |
| Perceel | 186 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | BorgerSmith makelaars en taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in De Ronde Venen met 97–180 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+7.9% t.o.v. mediaan van € 5.000/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — De Ronde Venen
| Inwoners | 4.895 |
|---|---|
| Dichtheid | 5514 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 439.000 deze listing +71% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07360402
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | VeenLanden College Vinkeveen — 0.24 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Hummeltjes — 0.79 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.47 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Boots Vinkeveen — 1.05 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Heuvelink — 0.76 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.581 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 160.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 139 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.224 per jaar (~€ 185/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.766 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1807 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~556 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in De Ronde Venen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Proostdijstraat 38 Proostdijland | 162 | B | € 745.000 |
+€ 17.820
1 stap(pen)
|
€ 762.820 | +€ 12.820 | |
| Starnheim 7 Abcoude-Zuidwest | 114 | A+ | € 735.000 | +€ 0 | € 735.000 | € -15.000 | |
| Daalder 14 Hofland | 160 | A | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -25.000 | |
| Zirkoon 24 Hofland | 154 | C | € 769.000 |
+€ 30.800
2 stap(pen)
|
€ 799.800 | +€ 49.800 | |
| Uitspanning 11 Mijdrecht Dorp | 137 | A | € 698.000 | +€ 0 | € 698.000 | € -52.000 | |
| Jan Trouwstraat 6 Abcoude-Zuidwest | 124 | E | € 785.000 |
+€ 40.920
4 stap(pen)
|
€ 825.920 | +€ 75.920 | |
| Wilnisse Zuwe 55 Wilnis Buitengebied | 135 | E | € 785.000 |
+€ 44.550
4 stap(pen)
|
€ 829.550 | +€ 79.550 | |
| Dokter Koomansstraat 26 Abcoude-Zuidwest | 101 | C | € 650.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 670.200 | € -79.800 | |
| Nellestein 17 Abcoude-Zuidwest | 133 | E | € 795.000 |
+€ 43.890
4 stap(pen)
|
€ 838.890 | +€ 88.890 | |
| Burgemeester van Trichtlaan 26 de Maricken-Veenzijde | 147 | A | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | € -105.000 | |
| Meerkoetlaan 2 Zuiderwaard-Westerheul | 125 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -125.000 | |
| Futenlaan 25 Zuiderwaard-Westerheul | 126 | B | € 595.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 608.860 | € -141.140 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Wilnisse Zuwe 55 Wilnis Buitengebied | 135 | 5 | E | € 785.000 | € 5.815 |
| Uitspanning 11 Mijdrecht Dorp | 137 | 5 | A | € 698.000 | € 5.095 |
| Zirkoon 24 Hofland | 154 | 5 | C | € 769.000 | € 4.994 |
| Nellestein 17 Abcoude-Zuidwest | 133 | 6 | E | € 795.000 | € 5.977 |
| Burgemeester van Trichtlaan 26 de Maricken-Veenzijde | 147 | 6 | A | € 645.000 | € 4.388 |
| Jan Trouwstraat 6 Abcoude-Zuidwest | 124 | 6 | E | € 785.000 | € 6.331 |
| Meerkoetlaan 2 Zuiderwaard-Westerheul | 125 | 4 | A | € 625.000 | € 5.000 |
| Diamant 23 Hofland | 121 | 5 | A+++ | € 595.000 | € 4.917 |
| Futenlaan 25 Zuiderwaard-Westerheul | 126 | 6 | B | € 595.000 | € 4.722 |
| Starnheim 7 Abcoude-Zuidwest | 114 | 5 | A+ | € 735.000 | € 6.447 |
| Daalder 14 Hofland | 160 | 4 | A | € 725.000 | € 4.531 |
| Smaragd 41 Hofland | 127 | 5 | B | € 498.000 | € 3.921 |