Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 148 m² |
| Perceel | 230 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | iQ Makelaars Apeldoorn & Deventer (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 60 houses in Apeldoorn met 103–192 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 18e percentiel (-14.6% t.o.v. mediaan van € 4.234/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 5.090 |
|---|---|
| Dichtheid | 5647 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 300.000 deze listing +78% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000503
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Gong — 0.3 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.21 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.22 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Oranjepraktijk — 0.22 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gelre ziekenhuizen — 4.52 km |
| OV-station | (naamloos) — 0.66 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sakura Sushibar — 0.23 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.554 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 115.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 148 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.960 per jaar (~€ 247/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.801 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2516 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~888 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 592 per jaar en 592 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valetastraat 71 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 138 | A+ | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | +€ 4.000 | |
| Hoenderparkweg 21 Westenenk | 129 | D | € 525.000 |
+€ 20.640
2 stap(pen)
|
€ 545.640 | +€ 10.640 | |
| Hoornbloem 42 Sluisoord | 127 | C | € 535.000 |
+€ 11.430
1 stap(pen)
|
€ 546.430 | +€ 11.430 | |
| Rederijkershoeve 24 Matenhoeve | 136 | B | € 549.500 | +€ 0 | € 549.500 | +€ 14.500 | |
| Honingzwam 105 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 129 | A | € 549.500 | +€ 0 | € 549.500 | +€ 14.500 | |
| Van Baerstraat 60 Zuidbroek - De Wellen | 123 | A+++ | € 549.500 | +€ 0 | € 549.500 | +€ 14.500 | |
| Driehuizerweg 92 Driehuizen | 113 | D | € 499.000 |
+€ 18.080
2 stap(pen)
|
€ 517.080 | € -17.920 | |
| Vliststraat 18 Rivierenkwartier | 120 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 40.000 | |
| Broedplaats 31 Kayersmolen-Noord | 122 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -60.000 | |
| Koraalzwam 8 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 114 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -60.000 | |
| Korrelhoed 32 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 145 | A | € 599.500 | +€ 0 | € 599.500 | +€ 64.500 | |
| Ordermolenweg 70 Orden | 129 | B | € 599.500 | +€ 0 | € 599.500 | +€ 64.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Topaasstraat 10 Sprengenbos | 156 | 6 | G | € 595.000 | € 3.814 |
| Rederijkershoeve 24 Matenhoeve | 136 | 6 | B | € 549.500 | € 4.040 |
| Korrelhoed 32 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 145 | 7 | A | € 599.500 | € 4.134 |
| Valetastraat 71 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 138 | 5 | A+ | € 539.000 | € 3.906 |
| Deventerstraat 536 Osseveld-Oost | 142 | 5 | A+ | € 625.000 | € 4.401 |
| Koudhoornlaan 10 Ugchelen | 154 | 6 | E | € 685.000 | € 4.448 |
| Concertstraat 17 Anklaar | 144 | 5 | C | € 425.000 | € 2.951 |
| Bilderdijklaan 24 Sprengenbos | 166 | 6 | C | € 625.000 | € 3.765 |
| Pallietergaarde 112 Matengaarde | 158 | 7 | A+ | € 649.500 | € 4.111 |
| Hoenderparkweg 21 Westenenk | 129 | 5 | D | € 525.000 | € 4.070 |
| Honingzwam 105 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 129 | 5 | A | € 549.500 | € 4.260 |
| Honingzwam 69 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 143 | 5 | A | € 669.500 | € 4.682 |