databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Koopmansstraat 1

2288BC Rijswijk (ZH) · Plaspoelpolder · wijk Wijk 05 · Rijswijk

€ 475.000
€ 4.567 / m²
104 4kamers A
Foto 1 van Koopmansstraat 1 Foto 2 van Koopmansstraat 1 Foto 3 van Koopmansstraat 1 Foto 4 van Koopmansstraat 1 Foto 5 van Koopmansstraat 1 Foto 6 van Koopmansstraat 1 Foto 7 van Koopmansstraat 1 Foto 8 van Koopmansstraat 1 Foto 9 van Koopmansstraat 1 Foto 10 van Koopmansstraat 1 Foto 11 van Koopmansstraat 1 Foto 12 van Koopmansstraat 1

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.104 m²
Kamers4 (2 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Ruseler & Van Herk Makelaars (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 8 apartments in Rijswijk met 72–135 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+16.3% t.o.v. mediaan van € 3.926/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Rijswijk (ZH.)

Inwoners1.815
Dichtheid1469 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.4
Gemiddelde WOZ (buurt) € 323.000 deze listing +47% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt49%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.9 km
Afstand huisarts0.9 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU06030581 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school 't Prisma — 0.42 km · 13 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Norlandia — 0.27 km · 7 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Naya Supermarkt — 0.56 km · 9 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek te Werve — 0.62 km · 2 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis GGZ Delfland — 2.91 km · 6 totaal binnen zoekradius
OV-station Rijswijk — 1.32 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant sushi no.1 — 0.55 km · 10 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.268 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 101.087 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 104 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.664 per jaar (~€ 139/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.407 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1352 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~416 m³ per jaar

Verbouwings-equivalente woningen in Rijswijk

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Caan van Necklaan 16 Cromvliet 88 C € 450.000 +€ 17.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.920 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.680 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 467.600 € -7.400
Stadhoudersstraat 54 Oud-Rijswijk 86 C € 475.000 +€ 17.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.740 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.460 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 492.200 +€ 17.200
John F. Kennedylaan 205 Presidentenbuurt 121 C € 399.000 +€ 24.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.890 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.310 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 423.200 € -51.800
Ds van den Boschlaan 277 Stervoorde 94 D € 369.000 +€ 25.380
3 stap(pen)
  • D→C: € 6.580 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.460 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.340 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 394.380 € -80.620
Hammarskjöldlaan 397 Stervoorde 103 D € 359.500 +€ 27.810
3 stap(pen)
  • D→C: € 7.210 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 9.270 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.330 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 387.310 € -87.690
Prinses Beatrixlaan 140 Stervoorde 102 A € 380.000 +€ 0 € 380.000 € -95.000

Alle vergelijkbare woningen (7)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Prinses Beatrixlaan 140 Stervoorde 102 4 A € 380.000 € 3.725
Ds van den Boschlaan 277 Stervoorde 94 4 D € 369.000 € 3.926
Hammarskjöldlaan 397 Stervoorde 103 3 D € 359.500 € 3.490
Caan van Necklaan 16 Cromvliet 88 3 C € 450.000 € 5.114
Stadhoudersstraat 54 Oud-Rijswijk 86 3 C € 475.000 € 5.523
John F. Kennedylaan 205 Presidentenbuurt 121 5 C € 399.000 € 3.298
Sir Winston Churchillln 823 Stervoorde 91 3 C € 325.000 € 3.571