Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 173 m² |
| Perceel | 287 m² |
| Kamers | 7 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | LON NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 55 houses in Den Haag met 121–224 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 74e percentiel (+12.4% t.o.v. mediaan van € 5.036/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 1.895 |
|---|---|
| Dichtheid | 2764 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 893.000 deze listing +10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 5% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05184208
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Lyceum Ypenburg — 0.63 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf De Torteltuin / Buitenschoolse Opvang Krullevaar — 0.94 km |
| Supermarkt | B&B Supermarkt — 0.95 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Ypenburg — 0.91 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Zorgpunt Ypenburg — 1.09 km |
| Ziekenhuis | (naamloos) — 1.31 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Den Haag Ypenburg — 1.8 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restaurant Leeuwenbergh — 0.85 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.674 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 210.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 173 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.768 per jaar (~€ 231/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.905 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2249 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~692 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wassenaarseweg 179 Uilennest | 194 | D | € 895.000 |
+€ 52.380
3 stap(pen)
|
€ 947.380 | € -31.620 | |
| Ananasstraat 138 Vruchtenbuurt | 150 | C | € 895.000 |
+€ 30.000
2 stap(pen)
|
€ 925.000 | € -54.000 | |
| Sportlaan 53 Vogelwijk | 155 | B | € 885.000 |
+€ 17.050
1 stap(pen)
|
€ 902.050 | € -76.950 | |
| Thomas Mannsingel 57 Kraayenstein en Vroondaal | 181 | A+++ | € 1.065.000 | +€ 0 | € 1.065.000 | +€ 86.000 | |
| Laan van Meerdervoort 571 Bloemenbuurt-Oost | 210 | C | € 850.000 |
+€ 42.000
2 stap(pen)
|
€ 892.000 | € -87.000 | |
| Bilderdijkstraat 62 Zeeheldenkwartier | 187 | C | € 1.055.000 |
+€ 37.400
2 stap(pen)
|
€ 1.092.400 | +€ 113.400 | |
| Ernest Hemingwaypark 34 Kraayenstein en Vroondaal | 164 | A+ | € 865.000 | +€ 0 | € 865.000 | € -114.000 | |
| Abdis Evastraat 17 De Uithof | 223 | A+++ | € 1.095.000 | +€ 0 | € 1.095.000 | +€ 116.000 | |
| Bekerstraat 12 De Velden | 197 | A | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | € -129.000 | |
| Nieboerweg 210 Vogelwijk | 201 | C | € 1.075.000 |
+€ 40.200
2 stap(pen)
|
€ 1.115.200 | +€ 136.200 | |
| Patrijslaan 10 Vogelwijk | 209 | C | € 1.100.000 |
+€ 41.800
2 stap(pen)
|
€ 1.141.800 | +€ 162.800 | |
| Marconistraat 26 Valkenboskwartier | 149 | C | € 777.000 |
+€ 29.800
2 stap(pen)
|
€ 806.800 | € -172.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Mannsingel 57 Kraayenstein en Vroondaal | 181 | 6 | A+++ | € 1.065.000 | € 5.884 |
| Ernest Hemingwaypark 34 Kraayenstein en Vroondaal | 164 | 6 | A+ | € 865.000 | € 5.274 |
| Wassenaarseweg 179 Uilennest | 194 | 7 | D | € 895.000 | € 4.613 |
| Bilderdijkstraat 62 Zeeheldenkwartier | 187 | 6 | C | € 1.055.000 | € 5.642 |
| Sportlaan 327 Vogelwijk | 182 | 8 | D | € 1.125.000 | € 6.181 |
| Roelofsstraat 46 Van Hoytemastraat e.o. | 177 | 6 | C | € 1.165.000 | € 6.582 |
| Sportlaan 53 Vogelwijk | 155 | 6 | B | € 885.000 | € 5.710 |
| Van Beuningenstraat 19 Statenkwartier | 178 | 8 | D | € 1.245.000 | € 6.994 |
| Ananasstraat 138 Vruchtenbuurt | 150 | 8 | C | € 895.000 | € 5.967 |
| Strijpkade 5 Hoge Veld | 196 | 7 | D | € 1.200.000 | € 6.122 |
| Bekerstraat 12 De Velden | 197 | 6 | A | € 850.000 | € 4.315 |
| Adriana van Roonlaan 122 De Uithof | 185 | 6 | A | € 1.250.000 | € 6.757 |