Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 125 m² |
| Perceel | 190 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hendriks Makelaardij Eindhoven (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Geldrop-Mierlo met 87–162 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 45e percentiel (-2.7% t.o.v. mediaan van € 4.103/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Schutsboom
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Schutsboom 19 | 117 | A | € 450.000 | € 3.846 |
| Schutsboom 37 | 110 | A | € 400.000 | € 3.636 |
Buurt in cijfers — Geldrop-Mierlo
| Inwoners | 3.970 |
|---|---|
| Dichtheid | 2455 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 459.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 20% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17710003
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sint Jozef — 0.35 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.36 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 1.15 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Anna Ziekenhuis — 1.05 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Geldrop — 0.49 km |
| Restaurant | Friture Zesgehuchten — 0.51 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.382 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 108.478 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.125 per jaar (~€ 260/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.642 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2750 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1125 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.125 per jaar en 1125 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Geldrop-Mierlo
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Heibeekstraat 16 Skandia | 132 | C | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | € 0 | |
| Munnikenakker 6 Kerkakkers | 130 | D | € 485.000 |
+€ 9.100
1 stap(pen)
|
€ 494.100 | € -4.900 | |
| Herdersveld 19 Coevering | 130 | B | € 489.500 | +€ 0 | € 489.500 | € -9.500 | |
| Mackenziestraat 19 Coevering | 152 | D | € 499.000 |
+€ 10.640
1 stap(pen)
|
€ 509.640 | +€ 10.640 | |
| Aragorn 67 Genoenhuis | 127 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -49.000 | |
| Schutsboom 19 Zesgehuchten | 117 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -49.000 | |
| Brugstraat 48 Mierlo-Dorp | 88 | C | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 51.000 | |
| Jan van Amstelstraat 2 Braakhuizen-Zuid | 126 | C | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -54.000 | |
| Varda 8 Genoenhuis | 127 | B | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 76.000 | |
| Nuenenseweg 53 Braakhuizen-Noord | 94 | C | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | € -80.000 | |
| Valandil 19 Genoenhuis | 145 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 96.000 | |
| Schutsboom 37 Zesgehuchten | 110 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -99.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Varda 8 Genoenhuis | 127 | 6 | B | € 575.000 | € 4.528 |
| Herdersveld 19 Coevering | 130 | 5 | B | € 489.500 | € 3.765 |
| Munnikenakker 6 Kerkakkers | 130 | 5 | D | € 485.000 | € 3.731 |
| Aragorn 67 Genoenhuis | 127 | 5 | A | € 450.000 | € 3.543 |
| Jan van Amstelstraat 2 Braakhuizen-Zuid | 126 | 5 | C | € 445.000 | € 3.532 |
| Heibeekstraat 16 Skandia | 132 | 5 | C | € 499.000 | € 3.780 |
| Schutsboom 19 Zesgehuchten | 117 | 5 | A | € 450.000 | € 3.846 |
| Schutsboom 37 Zesgehuchten | 110 | 5 | A | € 400.000 | € 3.636 |
| Valandil 19 Genoenhuis | 145 | 6 | A | € 595.000 | € 4.103 |
| Mackenziestraat 19 Coevering | 152 | 5 | D | € 499.000 | € 3.283 |