house · resale
Laan van Meerdervoort 571
2563AX Den Haag · Bloemenbuurt-Oost · wijk Wijk 12 Bomen- en Bloemenbuurt · Den Haag
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 210 m² |
| Perceel | 177 m² |
| Kamers | 8 (5 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Olsthoorn NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 41 houses in Den Haag met 147–273 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 9e percentiel (-23.1% t.o.v. mediaan van € 5.263/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 6.490 |
|---|---|
| Dichtheid | 10809 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 409.000 deze listing +108% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05181251
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Segbroek College — 0.32 km · 35 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Tiffany's Daycare — 0.55 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.19 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Van Laaren — 0.2 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Wester Polikliniek — 0.24 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Parnassia psycho-medisch centrum — 1.77 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 2.04 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Catch-Up — 0.19 km · 30 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.058 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 184.783 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 210 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 5.250 per jaar (~€ 438/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.496 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~4620 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1890 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.890 per jaar en 1890 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ananasstraat 138 Vruchtenbuurt | 150 | C | € 895.000 | +€ 0 | € 895.000 | +€ 45.000 | |
| Wassenaarseweg 179 Uilennest | 194 | D | € 895.000 |
+€ 13.580
1 stap(pen)
|
€ 908.580 | +€ 58.580 | |
| Wingerd 115 Bosweide | 173 | A | € 979.000 | +€ 0 | € 979.000 | +€ 129.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Wassenaarseweg 179 Uilennest | 194 | 7 | D | € 895.000 | € 4.613 |
| Nieboerweg 210 Vogelwijk | 201 | 8 | C | € 1.075.000 | € 5.348 |
| Abdis Evastraat 17 De Uithof | 223 | 8 | A+++ | € 1.095.000 | € 4.910 |
| Ten Hovestraat 81 Statenkwartier | 195 | 9 | C | € 1.050.000 | € 5.385 |
| Sportlaan 327 Vogelwijk | 182 | 8 | D | € 1.125.000 | € 6.181 |
| Wingerd 115 Bosweide | 173 | 7 | A | € 979.000 | € 5.659 |
| Celebesstraat 81 Archipelbuurt | 245 | 9 | F | € 1.065.000 | € 4.347 |
| Pauwenlaan 49 Vogelwijk | 203 | 8 | E | € 1.250.000 | € 6.158 |
| Strijpkade 5 Hoge Veld | 196 | 7 | D | € 1.200.000 | € 6.122 |
| Van Beuningenstraat 19 Statenkwartier | 178 | 8 | D | € 1.245.000 | € 6.994 |
| Ananasstraat 138 Vruchtenbuurt | 150 | 8 | C | € 895.000 | € 5.967 |
| Monsterseweg 17 Kraayenstein en Vroondaal | 246 | 7 | D | € 1.275.000 | € 5.183 |