databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Bogotástraat 29

2548HH Den Haag · Hoge Veld · wijk Wijk 40 Wateringse Veld · Den Haag

€ 575.000
€ 4.389 / m²
131 6kamers A+
Foto 1 van Bogotástraat 29 Foto 2 van Bogotástraat 29 Foto 3 van Bogotástraat 29 Foto 4 van Bogotástraat 29 Foto 5 van Bogotástraat 29 Foto 6 van Bogotástraat 29 Foto 7 van Bogotástraat 29 Foto 8 van Bogotástraat 29 Foto 9 van Bogotástraat 29 Foto 10 van Bogotástraat 29 Foto 11 van Bogotástraat 29 Foto 12 van Bogotástraat 29

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.131 m²
Perceel120 m²
Kamers6 (4 slaap)
EnergielabelA+
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar GratisVerhuizen Makelaardij (MZV)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 39 houses in Den Haag met 91–170 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 23e percentiel (-8.9% t.o.v. mediaan van € 4.817/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — 's-Gravenhage

Inwoners9.305
Dichtheid9048 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.8
Gemiddelde WOZ (buurt) € 501.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt41%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05184002 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school RKBS De Fontein — 0.13 km · 14 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Zo Kinderopvang & Bso — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Lidl — 0.12 km · 9 totaal binnen zoekradius
Apotheek (naamloos) — 0.3 km · 6 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk (naamloos) — 0.3 km · 4 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Basalt revalidatie Den Haag — 1.82 km · 9 totaal binnen zoekradius
OV-station Rijswijk — 2.36 km · 4 totaal binnen zoekradius
Restaurant Wokrestaurant Man's Garden — 0.43 km · 2 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.745 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 120.652 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 20.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.834 per jaar (~€ 153/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.898 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1441 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~393 m³ per jaar

Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Norgstraat 77 Morgenstond-West 124 A € 585.000 +€ 9.920
1 stap(pen)
  • A→A+: € 9.920 (+ zonnepanelen (klein))
€ 594.920 +€ 19.920
Miamihof 66 Hoge Veld 133 A € 539.500 +€ 10.640
1 stap(pen)
  • A→A+: € 10.640 (+ zonnepanelen (klein))
€ 550.140 € -24.860
Koolhovenlaan 40 Singels 137 A+ € 600.000 +€ 0 € 600.000 +€ 25.000
Karperdaal 79 Kraayenstein en Vroondaal 139 D € 555.555 +€ 48.650
4 stap(pen)
  • D→C: € 9.730 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 12.510 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 15.290 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 11.120 (+ zonnepanelen (klein))
€ 604.205 +€ 29.205
Windjammersingel 34 De Venen 154 A € 595.000 +€ 12.320
1 stap(pen)
  • A→A+: € 12.320 (+ zonnepanelen (klein))
€ 607.320 +€ 32.320
Dr. J. Presserstraat 299 Houtwijk 119 C € 575.000 +€ 33.320
3 stap(pen)
  • C→B: € 10.710 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.090 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.520 (+ zonnepanelen (klein))
€ 608.320 +€ 33.320
Welgelegenstraat 17 Parkbuurt oosteinde 150 A € 600.000 +€ 12.000
1 stap(pen)
  • A→A+: € 12.000 (+ zonnepanelen (klein))
€ 612.000 +€ 37.000
Jaarsveldstraat 173 Leyenburg 104 E € 489.000 +€ 42.640
5 stap(pen)
  • E→D: € 6.240 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 7.280 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 9.360 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.440 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 8.320 (+ zonnepanelen (klein))
€ 531.640 € -43.360
Paul Steenbergenlaan 102 Zonne Veld 109 A+ € 525.000 +€ 0 € 525.000 € -50.000
Singravenstraat 39 Parkbuurt oosteinde 152 A € 625.000 +€ 12.160
1 stap(pen)
  • A→A+: € 12.160 (+ zonnepanelen (klein))
€ 637.160 +€ 62.160
Meerkoetstraat 52 Morgenweide 141 A € 649.000 +€ 11.280
1 stap(pen)
  • A→A+: € 11.280 (+ zonnepanelen (klein))
€ 660.280 +€ 85.280
Drouwenstraat 60 Morgenstond-West 144 A € 649.000 +€ 11.520
1 stap(pen)
  • A→A+: € 11.520 (+ zonnepanelen (klein))
€ 660.520 +€ 85.520

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Miamihof 66 Hoge Veld 133 6 A € 539.500 € 4.056
Koolhovenlaan 40 Singels 137 5 A+ € 600.000 € 4.380
Norgstraat 77 Morgenstond-West 124 5 A € 585.000 € 4.718
Karperdaal 79 Kraayenstein en Vroondaal 139 7 D € 555.555 € 3.997
Vinkensteynstraat 80 Valkenboskwartier 129 6 A € 715.000 € 5.543
Dr. J. Presserstraat 299 Houtwijk 119 5 C € 575.000 € 4.832