databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 15

2242PS Wassenaar · Rijksdorp-De Pan · wijk Wijk 01 Noordoostelijk deel der gemeente · Wassenaar

€ 4.450.000
€ 9.591 / m²
464 12kamers D
Foto 1 van Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 15 Foto 2 van Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 15 Foto 3 van Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 15 Foto 4 van Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 15 Foto 5 van Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 15 Foto 6 van Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 15 Foto 7 van Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 15 Foto 8 van Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 15 Foto 9 van Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 15 Foto 10 van Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 15 Foto 11 van Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 15 Foto 12 van Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 15

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.464 m²
Perceel7739 m²
Kamers12 (6 slaap)
EnergielabelD
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar i4 Housing B.V. (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Buurt in cijfers — Wassenaar

Inwoners335
Dichtheid456 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.4
Gemiddelde WOZ (buurt) € 1.897.000 deze listing +135% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt15%
Afstand basisschool2.3 km
Afstand supermarkt2.1 km
Afstand huisarts2.3 km
Afstand kinderdagverblijf2.0 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU06290106 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Restaurant De Baron — 0.75 km · 2 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 21.245 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 967.391 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 464 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 14.848 per jaar (~€ 1.237/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 22.482 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~12992 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~5568 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 7.424 per jaar en 6960 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Verbouwings-equivalente woningen in Wassenaar

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label D te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (0)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.